Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennél a helyemben, ha...

Mit tennél a helyemben, ha már tényleg nem birnád igy tovább?

Figyelt kérdés
A gyerekem nagyon cicifüggő volt mindig is.Most 22 hós.Idáig olyan egyszer-kétszer kelt fel éjjel cicizni.Amit még el tudtam viselni.Viszont kb 2 hónapja rengetegszer felkel és CSAK cicivel alszik vissza.(mindent kipróbáltam tej,kakaó,viz,tea,soha nem kellett neki)Ha nem kap cicit,ordit,de kitartóan ám,bármeddig.Nem fogom egész éjjel hallgatni,Nappal eleget eszik,az biztos,sokat is.Most az a gond,hogy megyek vissza dolgozni,és nem tudom,hogyan fogok a munkahelyemen teljesiteni,mert igy félek,elalszok majd,és kirugnak.Hozzá kell tennem,a gyerekemnek vannak autisztikus jegyei,bár diagnózisunk nincs róla,de rendkivül öntörvényü.Igy ha nem kap cicit,elkezd a fejemen ugráni,próbál kicsit bántani stb.Tudom hogy erre azt fogják sokan irni,hogy a gyerek nevel engem,és nem én őt,de kérem csak olyan irjon,aki esetleg tudja,milyen egy ennyire akaratos gyerekkel,aki nem hajlandó együttműködni,és tényleg addig ordit,amig meg nem kapja.
2016. jan. 10. 08:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ordítson!

Vagy mégis milyen megoldást szeretnél?

Ha ennyire függő,nyilván nem lesz egyszerű,de nembis most kellene/kellett volna elkezdeni,hogy mész vissza dolgozni...

2016. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem voltam ilyen helyzetben, de az jutott eszembe, hogy megpróbálnám neki szépen elmondani, hogy már nagy fiú, és nincs cici, ilyen nagyfiúk már nem ciciznek, de oda tenném magam mellé, olyankor, hogy oda bújjon, és érezze. De nyilván ruhán keresztül. Akkor talán megnyugszik.
2016. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
En az elso es a masodik valaszolo tanacsat kombinalnam :) Jojjon aludni,de cici nincs ha a fejemen ugral sem!!! Nem lesz konnyu de olyan kicsik,hogy hamar alkalmazkodni fog.Ha ez az egy fiad van es nem kelti fel a tobbit en mindenkepp igy csinalnam.Ne hagyd magad mert csak igy tanulja meg a "szabalyokat" ha kovetkezetes vagy! Esetleg adj neki citromfu teat este vagy vannak gyogynovenyes szerek amik biztositjak a nyugodtabb alvast,hogy ne ebredjen olyan sokat! Gyogyszeresz,vedono is tudja szerintem.Kitartas neked!
2016. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
az a baj hogy korog a gyomra hallom hogy éhes...
2016. jan. 10. 10:08
 5/31 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan emberek véleménye érdekelt volna akik voltak ilyen helyzetben és/vagy rendkivül öntörvényű akár autista gyerekük van!Olyan ember,mint ti,akiknek szófogadó éjjel alvó gyereke van,azok ezt nem tudhatják!Nem akarok senkit megbántani de ez az igazság.
2016. jan. 10. 10:14
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ok,de valahogy a mieink is szófogadóvá vált éjjel( ez milyen hü.lyeség már,éjjel szófogadó), nem maguktól lesznek ilyenek...
2016. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Mit vacsorazik lefekves elott?
2016. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ok tehát akkor hagytad egész éjjel orditani?
2016. jan. 10. 10:53
 9/31 A kérdező kommentje:
általában azt amit tenni.Csirkehus Risotto tésztaféleség stb.
2016. jan. 10. 11:19
 10/31 A kérdező kommentje:
bocs azt akartam irni hogy azt amit mi
2016. jan. 10. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!