Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennél ha rájönnél, hogy...

Mit tennél ha rájönnél, hogy a kamasz fiad a haverjaival rendszeresen jár prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Az apja szerint "férfi",hagy csinálja és így legalább nem ejt teherbe senkit és örüljek,hogy nem divat meleg.

Pénze van rá,így azt nem tudom megvonni.



2016. jan. 14. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Megdöbbennék, hogy ilyen szellemi színvonalú embernek szültem gyereket. Az pedig minden, csak nem férfi, aki nem képes tisztességes lányt felszedni, csak fizetett alkalmazottat. Ezt a fiamnak is megmondanám, nem kevés lenézéssel.


De ahogy elnézem, nálatok ez a vonat már elszaladt. Senkit nem érdekel a véleményed. Se az apját, se a fiát. Szép nevelés.

2016. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

1. Hívd fel a figyelmét az óvszer használat fontosságára!

2. Bátorítsd arra, hogy keresse meg miben tehetséges és bontakoztassa ki a tehetségét! (művészet, tudomány, sport)

3. Beszélgess vele a továbbtanulási terveiről! Ha nincs ötlete akkor javasold, hogy töltsön ki pályaorientációs teszteket és beszélgess vele a különböző lehetőségekről. Bátorítsd arra, hogy akarjon jó egyetemre menni.

2016. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

arra bíztatnám,hogy hagyja abba és keressen egy barátnőt. vagy ha nem akar kapcsolatot akkor szexkapcsolatot.

elég alja dolog amit csinál. én megmondom őszintén nekem nem kellett volna 19-20 évesen olyan pasi aki előtte prostikkal volt. ezzel magát is minősíti, hogy csak pénzért tud nőt találni magának. a másik meg hogy undorító, akármilyen betegséget is összeszedhet.

szóval ha az én gyerekem lenne megpróbálnám lebeszélni.

apukának meg a hozzállása elég szégyen

2016. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha ilyen férfinak szülnék, akkor nem csodálkoznék, hogy a fiam is ilyen lenne...

Tenni nem tudsz semmit gyanítom. Max kinyilvánítod a véleményed - ami nem fog érdekelni senkit.

2016. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A fiam közel kitűnő tanuló,tanulmányi ösztöndíjas,nem iszik,nem cigizik és nem fogyaszt drogot. Sportol is és pilóta szeretne lenni,de nem csak álmodozás szinten,tesz is érte. Azt mondja,hogy nem érdeklik a korosztályába tartozó lányok,csak az idősebbek.


Óvszert használ,erről beszéltünk vele.

2016. jan. 14. 11:31
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

És idősebb normális nő nincs, csak prosti?


Szomorú, hogy egy ilyen adottságokkal élő fiatal férfi ennyire nulla csajozás terén. Szánalmas.

2016. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Vajon a férjed is prostihoz jár,ha szerinte ez annyira normális?
2016. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de elsőre az ugrott be, hogy esetleg a párod is jár prostihoz, onnan jött az ihlet. Más normális apa nem áll hozzá ilyen lazán a kérdéshez.


A fiammal meg elbeszélgetnék, hogy abba belegondolt-e valaha, hogy ha ez kitudódik, elterjed, annak milyen következménye lehet a jövőjére? Nem csak a későbbi párkeresésre gondolva.


Részemről ez nagyjából akkora szégyen lenne, mintha a lányomnak fizetnének a szexért.

2016. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Uristen, mennyi rosszindulatu valaszado van itt, pedig csak az elso 4 kommentet olvastam! #1-es, #4-es, nem lennek a Ti gyereketek se, az tuti, gondolom, meg fingas utan is kezet mosattok a fiaitokkal ilyen stilusu hozzaszolasok mellett.

amugy meg, nem kell szepiteni a dolgokat, m a pasik pasibol vannak, es eljarnak prostitualtakhoz, mar akinek igenye, szuksege van ra. Vki lebunkozhatja oket emiatt, de ez van. Es mielott kiforgatna a sok "joindulatu" a valaszomat, nyilvan az egyedulallo ferfiakta ertem ezt, vagy azokra, akiknek olyan a feleseguk, mint pl az #1-es :D

A lenyeg, h nem gaz, ha a kissrac mertekkel jar el es nyilvan nivos protitualthoz. Megtanulja legalabb, h mi az a szex es nem fog tudatlanul teherbe ejteni egy masik 16 evest. Azzal is melysegesen egyetertek, h a nemi hovatartozaval is legalabb teljesen tisztaban lesz.

Anyakent azert felhivnam a figyelmet meg igy is a vedekezesre, meg arra, h ha azert majd parkapcsolatot akar, akkor ezzel a kis kellemes idotoltessel hagyjon fel.

:)

2016. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
És nehogy megcsókolja azt, aki a fél várost lesz..pta!
2016. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!