Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek extrém sokat sírt a...

Akinek extrém sokat sírt a babája az első hónapokban: kiderült később, hogy mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, hasfájós volt, érzékeny volt sok ételre ami az anyatejen keresztül bejutott az ő szervezetébe is ugyebár. Mikor kizártam sok ételt az étrendemből, akkor a sírások abba is maradtak.
2016. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A második fiunk állandóan sírt evés után kb félórától. Próbálkoztunk mindennel, végül vettem tápszert és egy napig csak azt kapta. Nála a tápszer oldotta meg. Utána irattam neki csökkentett tejcukros gyógytápszert is.

Érzékeny volt a tejcukorra, ettől hasfájós és nem lakott jól az anyatejtől, amitől ráadásul a hasa is fájt, nem tudott elaludni evés után, ettől hulla fáradt is volt mindig. Azóta semmi gond vele, nyugodtan tud aludni is és nagyon ritkán sír.

2016. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a laktoherb tea okozta, amint abbahagytam, elmúlt a hasfájása. 2. gyereknél is elkezdtem inni, de pár nap után abbahagytam, mert nagyon nyugtalan volt és nála is azonnal megszűnt a hasfájás.
2016. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasfájós volt. Később derült, ki a tejallergiája.
2016. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nálunk autizmus miatt
2016. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-s: más jelei is voltak a sok síráson kívül?

Felvette a szemkontaktust? Rámosolygott anyára, apára?

Vagy ezeket is kerülte?

2016. jan. 17. 12:43
 7/12 anonim válasza:
Nekem a "normál" gyerekem sokkal többet sírt babaként, mint az autista. Utóbbi elég nyugis volt. Nálunk kb. egyéves korában tűnt fel egyik rokonnak, hogy kicsit olyan, mintha a fiam átnézne az embereken. Tudott (és tud is) szemkontaktust tartani, és kifejezetten mosolygós baba volt, most is sokat mosolyog. Sokáig nem beszélt, és totál nem érdekelték más gyerekek a játszótéren. Nehogy elkezdjetek azért diagnosztizálni, ha autista, azt azért lehet majd sejteni és több jele van, de pár hónapos korban kicsit korai ilyen következtetéseket levonni.
2016. jan. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az derült ki évekkel később , hogy autista.
2016. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni a gyereket ha ilyen van.. az enyém hasfájós volt nagyon és azért lehet az se tett jót neki hogy tejet ittam de muszály volt kávét innom mert elájultam volna.. de mintha elvágták volna utána megszünt aztán újra kezdődött ahogy jött a foga vagy ha beteg volt... most is sírt éjszaka de nagyon durván kiderült beteg volt.. ők így jeleznek. ha baj van
2016. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasfájós volt.

5éves korában kiderült,h gluténérzékeny, kb.másfél-két év múlva, h laktózérzékeny is.

2016. jan. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!