Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 9éves a kislányom, és már...

9éves a kislányom, és már most divartozik a suliba. Hogy magyarázzam meg már végre neki, hogy ne a barátnője után öltözzön? Vagy ez ebbe a korba természetes?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen termeszetes.


Amugy meg mi a gond vele? Artani nem art maganak, legalabb lesz egy kis szemelyes tere.

2016. jan. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Az én nagyobbik lányom szeptemberben kezdi az ovit, és ugyan ezt csinålja. Ės ha visszagondolok nekem is volt olyan mindig kiskoromban akire hasonlitani szerettem volna ☺ Majd elmúlik
2016. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hagyd, hogy olyan ruhát vegyen fel, amiben igazán jól érzi magát. Majd kinövi ezeket a heppeket idővel és kialakul a saját stílusa.
2016. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel te veszed a ruhákat neki ezzel kvázi kontrollálod is h mi a kerete :-)


de hagyd ebben a korban ez természetes h egyformának öltöznek

finoman utalj rá h pl ez vagy az a ruha mennyivel csinosabb rajta mint amit felvett

ezzel erősísd h saját stílusa kialakuljon

2016. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!