Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Három éves kislányommal a...

1655 kérdése:

Három éves kislányommal a reggeli öltözés maga a katasztrófa. Egyáltalán nem akar felöltözni ordítva sír és hiába próbálom neki türelmesen elmagyarázni nem érti. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szó nélkül, két perc alatt felöltöztetném.

Beszélgess vele miért nem akar öltözni? Vagy oviba menni nem akar?

Esetleg ha ő választja ki hogy mit vesz fel?

Csak reggel van ez, esetleg az álmosság miatt, vagy egyébként sem szeret öltözködni?

2016. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeret öltözködni, de egyszerűen csak ül és néz maga elé. Ha meg kérdezem mi a baj nem válaszol. És mikor meg szó nélkül rá akarom adni a ruhát azonnal ordítva tépi le magáról
2016. jan. 29. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok este lebeszélni, hogy mit vesz fel másnap és azt kikészíteni. Nálunk azóta nincs hiszti. Néha így is meggondolja magát, de akkor sem a komplett ruhát kell átcserélni max. a harisnyát.
2016. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen a fiamnál. Végül reggelente felkelés után hagyom még 5-10 percig pizsamába ébredezik. Amióta hagyom így azóta a reggeli hiszti sincs.
2016. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a felállás.

Az segített, hogy kivettem minden ruhadarabból kettőt, és választhatott.

Pl: a rózsaszín pónist vagy a lila hercegnős pólót vennéd fel?

Így úgy érzi van beleszólása a dolgok menetébe.

Ha nagyon zombul reggel, akkor inkább keltd negyed órával előbb, hátha ő is az a típus, aki nehezen ébred (mint én, én azért kelek előbb, hogy tíz percet bámulhassak magam elé :D)

2016. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!