Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segitseg! El vagyok kesredve....

Segitseg! El vagyok kesredve. Mit jelent a generalizalt hipotonia es mi lehet ennek a kivalto oka?

Figyelt kérdés
okoz valamilyen lemaradast a szellemi fejlodesben is?
2016. febr. 15. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk agyi ciszták okozzák. Szellemileg előrébb van kortársainál a gógyped szerint. Fontos a torna és a TSMT folyamatosan.
2016. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok esetben a magzati oxigénhiány - pl meconiumos víz.

Az én kislányomnak is volt. Későn kezdett mozogni,forogni 8, mászni 12 hósan,járni majdnem 1.5 évesen,folyamatosan jártunk dévényeshez. De az agyával nincs gond :) mármint az értelmi képességekkel.

2016. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg valami terhességi vagy szülési szövődmény, nekünk így mondták. Nálam több minden volt terhesség alatt, de nem komoly dolgok, meg a szülés is elhúzódó kitolási szakasszal volt. Szóval ezekre fogják. De nem okoz bajt, tök értelmes a gyerekem, ovis. Ha a többiekhez viszonyítom nem tudnék semmit mondtani ami értelmileg különbözik tőlük, de az óvónő sem mondott. A mozgásán látszik kicsit hogy nem olyan, ezért kell fejlesztés és otthoni torna. Valószínű nektek is kell majd tsmt torna. Állítólag ez megmarad, nyílván javulni fog, de valószínű nemlesz élsportoló. De ez legyen a legnagyobb baja :)
2016. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!