Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ajánlana valaki logopédust...

Ajánlana valaki logopédust Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
A fiamnak beszédpercepciós zavara van, 3 éve küzdök sni-ért, most végre megkaptuk, de 3 hónapja még mindig nem láttuk az oviban a logopédust, elegem van ebből. Mivel már mindenhol voltam, ahol lehetett, és nem történik semmi, inkább elvinném magánúton. Eddig is voltak próbálkozásaim, de mindenhol leráztak azzal, hogy a gyerek este már fáradt. De tsmt-re is este hordom, szóval kibírja. Tudtok esetleg valakit ajánlani?
2016. márc. 13. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem ment még az utazó gyógypedagógus? Az Arany János iskolából mennek ki. Az én fiam szeptemberben kapta meg az SNI-t, mint beszédfogyatékos. Őszi szünet után jött az utazó gyógypedagógus, igaz én írtam a KLIK-nek és az Arany Jánosnak is emailt, hogy finoman szólva meddig kell még várni? Mivel én a KLIK-nek panaszt tettem, így elég hamar megkaptuk az utazó gyógypedagógust, miután a szakvéleményt is kb. 1 hónap alatt küldték ki, amit 2 hét alatt kellett volna. Ez miatt tettem a panaszt. A KLIK el is marasztalt a megyei bizottságot. Én nem hagyom, hogy hülyének nézzenek. Így is heti 3 óra logopédia van előírva és csak heti 2-t tud adni neki a tanár, annyira tele van.

Nagyon jó logopédus Káplárné Szentes Ágnes a korai fejlesztőből, neki úgy tudom van magán is, én 1 évig hordtam hozzá a fiam a koraiba, le a kalappal, szerintem szuper tanár. A korai fejlesztőben keresd.

Illetve mi jártunk Pápai Katalinhoz, de nagyon tele van ő is mindig. Minket is csak 2 hetente tudott 45 percet fogadni, annak meg nem sok értelmét láttam. Ő 3 ezret kért 45 percért.

Ti hova jártok TSMT tornára?

2016. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én Bodajkra hordom magánórákra. Előtte BTM keretében hordtuk a Pedagógiai Szakszolgálatba Csipes Edithez, ő nagyon jó volt, de most az sni miatt az megszűnt.

Az Arany János csak Székesfehérvárt látja el, mi egy közeli faluban lakunk, itt az ovinak kell leszerződni fejlesztő pedagógussal. Gondolom azért van valami lista, vagy segítség, hogy kiket lehet megkeresni.

Mi heti 2 óra logopédiát, 1 óra TSMT-t és egy óra gyógypedagógiát kaptunk.

TSMT sehol, szerintem nem is lesz. A logopédussal beszéltem, azt mondta, hogy heti 2*30 percet tud vele foglalkozni, 45 perc nem fér bele, mert van egy másik sni-s gyerek is, és nincs több ideje. Ezt annyira nem is bánnám, mert 45 percet tuti nem bír ki, meg azt is beszéltük, hogyha megbarátkoznak, akár lehet együtt is az óra a másik gyerekkel, mert hasonló a probléma. Viszont ennek ellenére még nem vitte el a gyereket órára már január óta. Nekem már nagyon elegem van, hogy én ezért is mit küzdöttem, már feladom, inkább fizetek. Gyógypedagógus az van elvileg, de ő is többet beteg, mint amennyit jön.

Pápai Katalint akkor felhívom, neki megtaláltam a honlapját. Szentes Ági nem vállal már este 5 után, tőle már kérdeztem.

2016. márc. 14. 19:27
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok,

Valaki meg tudná adni nekem Szentes Ágnes elérhetőségét? Nincs fent a neten, nem találom :(

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

2017. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!