Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha eltanácsolnak általánosból...

Ha eltanácsolnak általánosból az milyen hatással van a felvételire?

Figyelt kérdés
Nem körzetes suliba járok. Kitűnő tanulmányi és verseny eredményeim vannak. 4.-ben kaptam meg az első igazgatói figyelmeztetésem, és akkor egy kicsit tényleg javult a magatartásom, viszont azóta (most 7.-be járok) elég sokat romlott. Tegnap kaptam meg a 3. igazgatóimat és ma beszélt velem ofőm, hogy ez az a határ aminek már komolyabb következményei is lehetnek, pl.:eltanácsolás. Én már többször próbáltam "megjavulni" viszont nem jött össze. Kaptam már olyanért igazgatói figyelmeztetést, ami tényleg csak tréfa volt és még az "elszenvedő fél" is velünk nevetett. Tudom, hogy szemtelen vagyok és nem is épp úgy nézek ki ahogy az elő van írva (borotválom a hajam oldalt, szegecses ruhákat hordok, van egy tetoválásom is, de az csak az öltözőben látszik és még nagyon kicsi koromban varrták föl). Én próbálok változni, de úgy látszik nem eléggé, és nem megy jobban. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ha ezekért eltanácsolnak, de a tanulmányi eredményeim jók akkor van esélyem egy jó középiskolába?

2016. ápr. 15. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Még HA be is kerülnél jó suliba, amint megtudják, hogy tetoválásod van, kirúgnak. Már nem azért, de most vagy 7.-es, akkor kb 12-13 éves ugye? És már van egy tetoválásod, amit "kicsi korodban" csináltak? Most vagy a "kicsi korodban".
2016. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó bocsi, arra gondoltam, hogy még hozzám képest is kicsi (5. születésnapom). A talpamon van tehát zokni cipő és még az öltözőben is nehéz észrevenni. Nem szoktam mutogatni, tehát még arra is van esély, hogy 4 év alatt észre sem veszik.
2016. ápr. 15. 21:39
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért gondolták a szüleid, hogy jó ötlet egy 5 évesre tetoválást csináltatni?
2016. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Létezik tetováló aki kivarr egy ötéves gyereket?
2016. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ők hogy gondolták, de nagyon örülök, hogy megengedték. De nem látszik, direkt olyan helyen van. Nem a csuklómon, vagy a karomon.
2016. ápr. 15. 21:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudom elhinni a sztorit?
2016. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Továbbtanulásnál biztos figyelembe veszik...

De ha behívnak szóbelire igyekezz úgy festeni mint aki "megjavult"!

Ez azt jelenti hogy ne nyírd le oldalt a hajad, szegecses cuccok storno és ne mutogasd azt a tetkót;D (rejtsd el az öltözőben is) ez a hajad kivételével arra az esetre is vonatkozik ha nem csapnak ki. Akkor viszont iszonyat mázlid van és becsüld meg a hejzeted év vévéig semmi balhé még csak olyat se csinálj amit rossz szemmel nézhetnek!

Aztán év végén válts sulit(jobb a tiszta lap).

A szemtelenkedésről meg annyit hogy amíg ebben a suliban vagy mellőzd, máshol meg csak azt kell tudni hol a határ.(általában ott ahol a tanerő arca egésszégtelen színű lesz:D)



Egyébként nagyon fájt a tetkó??

Én még most se merném (más kérdés hogy nem is akarom és nem is engednék)nem hogy öt évesen.

2016. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mondom a tetoválást mutogatni nehezebb. Próbálok változni, jó tanácsokat adtál. És a te kérdésedre válaszolva, nem nagyon, hamar már nem is igazán éreztem. De tudod olyan mint egy szúnyogcsípés (oltás).
2016. ápr. 16. 23:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Beszélj az iskola pszichológussal sok magatartást tanácsot tud adni.
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom van-e de megpróbálom.
2016. ápr. 17. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!