Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fejlesztő foglalkozást abbahag...

Fejlesztő foglalkozást abbahagynánk?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, egy fejlesztő foglalkozást szeretnénk abbahagyni a gyerkőcömmel, tudja valaki, hogy hol lehet utánanézni, hogy kötelesek-e visszaadni a vásárolt bérletből fennmaradt összeget? Nincs erre vonatkozó szabály náluk, és én nem írtam alá semmit. Ha esetleg azzal próbálkoznának, hogy a maradék 12.000 Ft-ot nem adják vissza, akkor hova fordulhatok? Van erre is valami elállási jogom?
2016. jún. 9. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, én értettem a kérdést. Valószínűleg nem fogják visszaadni a pénzt maguktól. De azért kérdezd meg. Viszont biztos hogy van valahol ott kirakva egy belső szabályzat, amiben le van írva, hogy ebben az esetben mi a teendő, keresd meg azt!
2016. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általános szerződési feltételekben kell lennie erre vonatkozó leírásnak, de én nem hiszem hogy visszaadják a pénzt ha már előre vettél bérletet, ez sehol sincs így. A te felelősséged hogy mit fizetsz ki előre és mit nem. A legtöbb bérlet mondjuk 30 vagy 60 napon belül felhasználható, és ha nem használod fel a te bajod.
2016. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől tartok, a szabályzatban csak a betegség, hiányzásra vonatkozó részek voltak.


Igazából azt kéne tudni, hogy van-e valami törvényi szabályozás, ahol ennek utána lehetne nézni. El lehet-e állni egy szolgáltatás igénybevételétől, ha az ember nem elégedett a szolgáltatással, és vissza kell-e adniuk a pénzt.

2016. jún. 9. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszaadni, hát pont azért kérik előre, mert nagy a lemorzsolódás, és ha mindenki elmegy, nem marad kuncsaft. Csak akkor tudod visszakérni, ha valami minőségi kifogásod van, hogy azért akarod abbahagyni.
2016. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!