Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért hazudja magát sok 12-14...

Miért hazudja magát sok 12-14 éves kislány idősebbnek a felnőtteknek szóló chat oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül van ott korhatár, 16 éves kor alatt nem is regisztrálhatnának.

2016. okt. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Felügyelet nélkül neteznek, így simán ki lehet játszani rengeteg szabályt. Facebookra sem regisztrálhatnak 13 év alatt, mégsem gond az senkinek hogy 15-16-nak kamuzza magát a 11-12 éves gyerek. Utána pedig csodálkozik mindenki hogy miért zaklatják a gyerekét, és miért nem képes feldolgozni az életkorának nem megfelelő tartalmat.


Ugyanígy lehet kiadni magad 16-nak vagy még többnek egy felnőttnek szóló oldalon. A gyereken nincs kontroll, így egyedül tapasztalja ki hogy mit lehet a neten csinálni.


Ezen kívül a mai gyerekek nem igazán tisztelik magukat sem, csak like-ért vagy nézőkért cserébe vetkőznek és eladják az ártatlanságukat, mert az a menő aki bevállalós, utána pedig azon megy a verseny hogy kinek a profilját nézték vagy kedvelték többen, és ők lesznek a népszerűek. Pont az olyan oldalakon használják ki őket amit te is írsz.

2016. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, de a motiváció érdekelne...nincs társaságuk? Szeretethiányosak?


Mellesleg a moderátoroknak élből törölni kellene őket.

2016. okt. 27. 16:13
 3/6 Quatermain ***** válasza:
93%
Azt hiszik hogy ezzel érettebbnek tűnnek és kelendőbbek lesznek az idősebb fiúknál.
2016. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok jóval korábban érnek. Ha egy 14 éves fiú csinálja ezt, akkor is egyértelmű, miért.

Szexuálisan túlfűtött, kíváncsi, meggyőződése hogy ő már elég érett ehhez, és legyezgeti a hiúságát, hogy felnőtt férfiak csorgatják rá a nyálukat.


Aztán meg bekerülnek ők is a hírekbe, mert a szülők tudta nélkül utaznak 120 km-t egy fütykösért. Nyáron több ilyen is történt sajnos.


Sok szülő (és az összes kamasz) tüzet köp, mikor leírom, hogy 15 év alatti gyereket nem hagyok felügyelet nélkül netezni. Ilyenkor jön a vonyítás, hogy szegénynek nincs magánélete. De, van neki, csak nem az interneten, titokban.

2016. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert barátokat és szerelmet keresnek, amit a szemelyes közegben (iskola) nem talaltak meg. szeretnék azt mutatni, hogy ez nem bántja őket, hogy nagyon is jol el vannak, ezert probalnak az interneten idosebb tarsasagot talalni, netan idosebb pasit, mert ezzel kiloghatnak a tarsaik kozul, azt sugarozhatjak, hogy "ők már nagy lányok, fiuk", felnott baratokkal...ehhez viszont idosebbnek kell mondani magukat mert hat melyik 18 eves allna le egy 13 eves lannyal.

nagyjabol ennyi az indittatas....mondom ezt ugy hogy visszamentem a múltba, nagy chates, 13 eves lány volt és pont így gondolkodtam...ha már a suliba nek sikerult baratokat talalni, azzal akartam nekik visszavagni, hogy megmutatom, én már a nagyokkal lógok...szerencsére tudtam magamra vigyázni ledig rengeteg vakrandim volt...de mindig olyan helyre szerveztem ahol sok ember van nappal is (meki, plaza, stb)

2016. okt. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mert kíváncsiak. ennyi. lehet, hogy furán fog hangzani, de mikor kicsi voltam (talán még 12 sem), akkor én is a chat.hu-ra, meg ilyen helyekre jártam gyakran. tegyük hozzá, hogy az egész internet téma akkor kezdett igazán fellendülni, anyáék még egyáltalán semmit nem értettek hozzá. persze megnézték időnként mit csinálok, de mindig csak bezártam az oldalt mikor megjöttek. nem nehéz így kijátszani a szülőt, főleg, ha nem nagyon ért hozzá, bár ebből remélhetőleg egyre kevesebb lesz, ahogy haladunk a jövőbe.


mindenesetre, én is elég "érdekes" kérdéseket tettem fel az ott lógó fiúknak. direkt kerestem az olyan neveket akikről tudtam, hogy fiúk. mondjuk arról szó sem volt hogy magamat ajánlgassam fel nekik, vagy hogy akarjam is azt amiről kérdezgettem őket. csak kíváncsi voltam arra amit mondanak. viszont a mai kislányok sokkal hamarabb érnek, hamarabb lesznek testileg is kíváncsiak az ilyenre. bár azt, hogy miért ilyen idősebb paliknak a társaságára vágynak, ráadásul arc nélkül, azt fel nem foghatom.

2016. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!