Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek helyes ha egy...

Szerintetek helyes ha egy 10-12 eves kislany probal kioktatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem hiszem hogy egy ennyi idosnek az agyiko helyett este 12 kor meg facebookon kellene lognia. Es ha az ember kerdez szepen valamit meg visszapofazik hogy en csak ne szovegeljek neki meg annyi eszem sincs mint neki es meg en osztom az eszt. Jo hat nem vagyok en sem 30 eves agyon tapasztalt de akkor is mit keres a facebookon ilyen keson?sot mit keres facebookon egyaltalan?es meg azt probalja be meselni nekem hogy az edes anyja szerint neki van igaza...hat nem tudod talan velem van a problema?

2016. máj. 16. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem az anyja vagy, az ég világon semmi közöd hozzá. Neked eleve nincs jogod beszolni neki, így bizony joggal vág vissza.
2016. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert te ki vagy, és hány éves, és milyen jogon oktattad ki?
2016. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó lenne pontosan tudni, hogy miről is van szó. Láttam már olyat, hogy egy kis 13 évesnek több esze volt mint annak a 19 évesnek. De sok esetben csak a kis tizenéveseknek nagy a szájuk. Amúgy meg miért nem törlöd? Senki sem kényszerít rá, hogy társalogj vele. Ha meg visszabeszélsz neki, akkor azzal csak jót teszel neki, mert látja, hogy téged idegesít a dolog és akkor tovább beszél.
2016. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én 38 vagyok, akkor mondhatom, hogy szerintem nem kéne ilyen kérdéseket feltenned? Ha nem a szülő vagy, akkor nem a te dolgod.
2016. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök hogy egyetlen normális választ sem kapok. Annyi törtènt hogy valakitol kèrdeztem poenbol hogy na nem kene lefekudni mar ilyenkor te pisis?de akinek irtam az tudta hogy poen es jo baratnom erre a kis p** f elszisszent hogy nem vagy az anyam nekem te ne parancsolj mert annyi eszed sincs mint nekem s mi van akkor ha 11 eves vagyok s nem tom mi. Erre ravagtam hogy bocsika de nem neked irtam. Rogton kezdett szajalni hogy de igen s neki nem parancsol senki. Ezen felhuztam magam es megkertem hogy fogja be a szajat es ne kossson bele olyanba amihez semmi koze a masik meg mehetne aludni mert nem vagyok kivancsi ra nem rola volt szo ugyhogh ne kotekedjen velem mert egy rossz szavam nem volt hozza. Az egy dolog hogy semmi kozom de mikor csak ugy probal kotozkodni hogy masok elott menobb legyen akkor mar azthiszem hogy van. De kezdjuk ott hogy ki az a pihent agyu aki kisgyereket hagyja hogy facebookozzon kesobb?
2016. máj. 16. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Most mire vártál, hogy igen te már nagylány vagy és igazad van?

1. Miért állsz le egy 11 évessel veszekedni?

2. Egy titenéves 100% hogy nem fogja azt mondani, hogy igen igazad van, már rég ágyban lenne a helyem.

3. Ennyire felbosszantott egy 11 éves, hogy ide jössz sírni?

4. Ha elkezdesz egy 11 évessel vitatkotzni, mert te akkor is megmutatod hogy ki a nagyobb, akkor te sem lehetsz sokkal idősebb nála.

5. Ha annyira nagynak érzed magad, akkor miért is társalogsz 11 évesekkel?

2016. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Te magad írtad. Elküldted a másikat poénból ágyba, de félreértették. A lány bedobta a hisztit és te próbáltad a saját igazadról meggyözni. Nem kellett volna rá reagálni, írjon amit akar, aztán lenyugszik.
2016. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez nyilván egy meveletlen gyerek, és természetesen nem helyes, amit tesz, neked van igazad. De nem nevelheted, akkor sem, ha más nem teszi. Ellenben elküldheted a fenébe nyugodtan, de valaki ezt is megoldja, ne aggódj, így megy ez.
2016. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem. Tehát egy lánynak írtál hogy nem kéne már aludni pisis? erre egy 11 éves aki elvileg nem az akinek írtál leoltott, hogy ne küldd aludni? Miért a 11 éves olvasta el amit írtál ha nem neki szántad? Miért vette magára? Vagy neki írtad? Nem értek semmit. Egyébként én 11 évesen ha valaki lepisisezett volna, szintén felhúztam volna magam, szóval ne csodálkozz. Nem azért, mert nem igaz a tény, hogy 11 évesen pisis az ember, hanem mert nem kell bunkónak lenni.
2016. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező te nagyon buta vagy... Már bocs. :D Miért hiszed azt, hogy van bármiféle tekintélyed is nála? Az nem a korodból adódik, az olyan dolog, amit ha el kell magyarázni neked hogy mi az, akkor egyértelműen nem rendelkezel vele. :)

Más nevelésébe beleszólni meg nem tudom van-e értelme, neked úgysincs hozzá semmi közöd, hiába dumálsz bele, akár jól csinálja a szülő akár nem.

2016. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!