Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák, éreztétek már úgy...

Anyukák, éreztétek már úgy hogy elegetek van a gyerekből, de csak az egyikből?

Figyelt kérdés

Ez mitõl lehet, hogy egy anya nem szereti az egyik gyerekét?

Itt olvastam ma egy kérdést, hogy az anyuka a 3 gyereke közül(ikrek) az egyiket nem szereti, lepasszolja a másik kettõvel meg eljárkál?

Nekem is van három 1-3-5 de nem tudok különbséget tenni.



2016. nov. 26. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

én is tudok olyan anyáról, ahol pl két apától van 2 gyerek, az egyik után kap csak gyt-t és csak azzal a gyerekkel kedves és vesz neki akármit, a másikat háttérbe szorítja.

én sem értem az ilyen szülőt.

2016. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szülőnél előfordul, hogy ideig-óráig kiakasztja az egyik gyerek, távolról sem jelenti azt, hogy nem szereti.:-) Az más, ha rendszeresen, folyamatosan megkülönbözteti őket valamelyik kárára, semmiképp sem elfogadható. Nem olvastam az ikres kérdést, úgyhogy nem tudom, hogy ott mi volt.
2016. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Nálam sajnos így van. A nagyobb mintha csak a mostoha gyerekem lenne :S

Kb minden tettével felidegesít, állandóan pörög, bármit mondok mintha falnak beszêlnék, ő sem akar velem lenni, én sem vele 🙀


Szerintem hülyeség hogy ugyanúgy lehet szeretni 2 vagy akár több embert!

2016. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
3.! Ugyanúgy nem lehet, máshogy, más dolgokat lehet szeretni a gyerekekben. De te nem hogy nem szereted a nagyot, hanem konkrétan nem szereted és utálsz vele lenni. Ezt érzi ő is, azért olyan, amilyen.
2016. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

A nagy 4 éves, a kicsi 2 hónapos. Nyilván előfordult már, hogy a nagy felidegesített valamivel (túl vagyunk már néhány hisztin a 4 év alatt :-D), a kicsi a koránál fogva még nem. Viszont mind a kettőt imádom, nem tudnék különbséget tenni közöttük, vagy választani. Szerintem ez a normális. Mindig ledöbbenek, ha valaki mellőzi az egyik gyerekét. Mérhetetlenül sajnálom a gyereket, aki nem kérte, hogy legyen és a szülő viselkedése mély sebeket okoz.

Korábbi válaszoló, aki nem szereti az egyik gyerekét: te nem szégyelled magad azért, mert így gondolkodsz? Kértél már segítséget pszichológustól (felelősségteljes szülőként), hogy kiderítsd és esetleg kezeld az okát? Belegondoltál abba, hogy mit érez a nem szeretett gyereked?

2016. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen szülőt. A nagy idegesíti minden mondatával,csak a kicsit szereti. Nem tudom mitöl érezheti ezt a szülő.
2016. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

majd megtanítja a kisebb, ahogy nő és ugyanebbe a korszakába kerül, amikor meg a nagyobb lesz már nyugodtabb. akkor meg a kisebbet fogja utálni.


ez szerintem inteligencia kérdése, ha valaki ennyit fog fel a gyereknevelésből, hogy ha valami neki nem tetszik, akkor utálja a saját gyerekét. a gyerek nem báb, hanem egy másik ember.

2016. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
2016. nov. 26. 18:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Az a kérdező havonta felteszi a kérdést, picit változtatva a sztorin.
2016. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni régi kérdést amit kiírt?
2016. nov. 26. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!