Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ennyi idős korban meg lehet...

Ennyi idős korban meg lehet állapítani, ha probléma van?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve és néha úgy érzem képtelen vagyok megbirkózni a gondjaimmal. Három éves lesz a gyerekem. Élénk, érdeklődő, okos, de szörnyen makacs. Ha valamit elhatároz és nem engedem meg neki, akkor kiabál, keményen ellenszegül, hisztizik, elszalad . A többi gyerekem jól nevelt, nincs velük gond sehol. Nem első gyerek. Van már gyakorlatom gyereknevelés terén. A picit is dicsérik a bölcsiben, de otthon egyszerűen kezelhetetlen néha. A dackorban vagyunk nyakig, de nekem új, amit ő produkál. Ha kiszállunk az autóból, fognom kell a kezét, mert képes elszaladni. De ilyenkor is rángatja a kezem. Teljesen kimerült vagyok. Érdemes kivizsgáltatni? Hova lehet fordulni? Vidéken élünk. Védőnő szerint nem problémás eset.
2017. febr. 8. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem problémás, csak ilyen típus. Nekem is az egyik ilyen, a világból ki tudna kergetni azzal hogy az ébren töltött idejének 70-80%-át végigordítja/hisztizi, a másik gyereket meg észre sem lehet venni...
2017. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak alkati kérdés, és csak belefáradtam. Csanába is azért vittem (a munkába állás mellett), hogy kicsit előbbre jussak otthon, mert folyton produkál valamit. Összekeni a játékokat a popsikrémmel, kirámolja a testvérei fiókjait, beoson a spájzba. Folyton zárni kell előle az ajtókat, de már felmászik a székre, és a konyhaszekrény felső részéből is levesz ezt-azt.

Nincs szívem sokáig a bölcsiben tartani 9-3 van ott. A nagyok miatt azonban du el kell rángatnom zeneiskolába, edzésre, bár ott csak kirakom a nagyokat, haza maguk jönnek vagy a férjem megy értük. Nagyon ritkán kell a picivel várakozni.

2017. febr. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!