Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Testvérféltékenységtől reflux?

Testvérféltékenységtől reflux?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy a testvér érkezése miatt alakul ki refluxbetegség? Néhány hetente annyi gyomorsav termelődik a hatévesem gyomrában, hogy hányásig rosszul van :-(

Amiért ezt a kategóriát választottam a kérdéshez, az az, hogy ADHD-s. Nem tudom, ezzel lehet-e összefüggésben.


2017. jún. 5. 23:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen látta orvos, jópár hete szed gyógyszert is rá. Ritkábban vannak tünetek, de vannak még. Megyünk is vissza az orvoshoz a héten, mert más gyógymód kell. Lehet, pszichológushoz kellene fordulnunk? Vagy kizárt, hogy pszichésen alakuljon ki?
2017. jún. 5. 23:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Savtúltengés, ami visszaköszönhet, az lehet pszichésen, hogyne. Szorongástól.


De érdemes lenen megnézetni azt is, hogy szervi ok is van-e, azaz zár-e a gyomor megfelelően, vagy "csak" savtúltengés van.

2017. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A testvér születése szerintem elegendő indok arra, hogy elvidd a nagyobbadat pszichológushoz. Főleg, hogy szervi problémái is vannak.

Egyébként hogyan viszonyul a kistesójához?

2017. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon akar jó nagytesó lenni, nagyon meg akar felelni ezen a téren önmagának is, de hát azért csak közel 6 évig volt egyke. Ő alapvetően nem agresszív, de biztos, hogy van benne elfojtott düh a kislány irányába.
2017. jún. 7. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el, ártani nem ártasz vele!
2017. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!