Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tapasztaltál már olyat, hogy...

Tapasztaltál már olyat, hogy gyermeked ököllel üti a saját fejét?

Figyelt kérdés

2 éves, 2 hós fiam csinálja ezt naponta többször, közben kicsit jobbra billenti a fejét ,ês nyitva van a szâja.

Ez vmiféle rendellenes dolog lehet?


2017. jún. 24. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Sőt, olyan is előfordult, hogy a falba ütögette a fejét, és semmi rendellenesség nem volt benne. Akkor lehet gond, ha állandóan csinálja.
2017. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Most lehet, hogy nagy marhaságot mondok, de nem mehetett esetleg víz a fülébe?
2017. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyik gyereknél se... ne haragudj,de én ilyet olyan helyen láttam ahol nem egészséges emberek voltak. Én azért dokihoz vinném,mert elképzelhető,hogy fáj a feje,füle stb és valamiért így jelzi mert teszem azt még nem mondja,hogy fáj.
2017. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokta ütögetni a fejét, de az én fiam Aspergeres.
2017. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyém a padlóba ütögette a fejét 1,5-2 éves kora körül. Ő ADHD-s. Beszélni már jól tudott akkor, de nem tudta elmondani, miért csinálja (nem fájt semmije).

Szerintem ez nem normális dolog. Mióta csinálja?

2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%
Először is csukd be a száját, billentsd egy kicsit balra a fejét. Kösd meg a kezeit hogy ne tudjon hojzanyúlni. Ne vidd fal közelébe. Vagy ha ezt csinálja,akkor szimlán csak mondd meg neki hogy ˇállj csak állj csak állj csak meg!újból újból újból szertelenkedsz?ˇ Meglásd, abba fogja hagyni, a zenetanárom is ezt mondja mindig és az egész osztály elhallgat. Remélem, tudtam segíteni.
2017. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog az biztos. Szerinted teljesen rendben van? Vidd orvoshoz.
2017. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most vagyunk a hatod orvosnál, de eddig semmi. Mindegyik szerint, dacból csinálja, meg neveletlen.
2017. júl. 11. 23:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Hatodik
2017. júl. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!