Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Angliában hogyan nevelnek egy...

Angliában hogyan nevelnek egy problémás gyereket? Igaz h hamar elveszik az anyától, ha nem jónak ítélik a nevelését?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogyan nevelnek egy gyermeket,aki problémás.

Nagyon eleven,keresi a veszélyt és meg is találja,nehezen kezelheto...Stb

A kisfiam nehezen kezelhető és minden percben figyelnem kell rá nehogy baj érje.Van egy kistestvére is.

Ma egy anyuka közölte velem (rakiabaltam h vigyázzon,ne érjen hozzá a bokorhoz,mert szúrós) ne bánják így a gyerekkel,mert fel fognak jelenteni és elveszik tőlem,mert itt már ez is gyermek bántalmazás.Nagyon felhaborodtam és iszonyatosan rosszul esett.

Így is nagy rajtam a mindannyian napi nyomás,de belehalni ha nem lehetne velem.


2017. aug. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Angliaban lakom, igen a kiabalas bantalmazas DE otthon is, lelki bantalmazas. De ettol nem veszik el, dehogy is! Ugyanazok vannak mint otthon, verik, eheztetik stb. , akko kezdenek el vizsgalodni.

Az ismerosod gondolom meg nem ment Csajagarocsogen kivul sehova, foleg nem kulfoldre, azert okoskodik.


Meg valami itt pl ha valaki a 14 even aluli gyereket egyedul hagyja otthon, akkor borton jar a szulonek ! Ilyenekkel jobb tisztaban lenni.

2017. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angliában lakik 7eve és óvónő
2017. aug. 4. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az ilyenekért itt simán börtön jár!
2017. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
A nem nevelésért hány év börtön jár?!
2017. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!