Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Problémás gyerekek anyukák ti...

Problémás gyerekek anyukák ti is szeretitek a, , na majd én megnevelem, , embereket? Milyen atrocitás ért titeket így? Mit reagáltak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

Hát nem mondanám hogy " problémás a gyetekem, inkább Nehéz eset.


Eddig anyum próbálkozott azzal hogy " na majd én leszoktatom a hisztiről" aztán egy hét alatt rájött h nem , nem úgy van ahogy ő elképtelte.

Persze ott voltam végig, csak hagytam kbontakozni a mamát 😂 Szegény, már várta h eljöjjünk és kialudhassa magát. Mert persze a 2 évesem még mindig kel éjjel a nappali hisztik mellett!


Jót nevettem 😊


Inkább a de elvan kényeztetve beszólások zavarnak.....

2017. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Az oviban volt ilyen tapasztalatom sajnos. A lányom autista, de akkor még nem volt diagnózisa, senki nem tudta, azt gondolták, hogy el van kényeztetve és az óvónők megpróbálkoztak azzal, hogy "megneveljék". Egy hét után feladták, csak rosszabb lett a helyzet. Annyiban volt jó, hogy utána elkezdtek partnerként kezelni, hogy közösen találjunk megoldásokat, ami végül sikerült is.
2017. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!