Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Túl idős fiúval van a lányom!...

Túl idős fiúval van a lányom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányom most 14 éves, kilencedikes, márciusban tölti a 15-öt.

Jár nemzetiségi táncolni, és egy srác a felsőbb korcsoportból udvarol neki!! A fiú 18 éves, idén érettségizik, egyszerűen kitértem a hitemből mikor a lányom elmesélte, hogy tetszenek egymásnak. Hogyan tudnám megakadályozni ezt a kapcsolatot? Biztos vagyok benne, hogy ez a fiú nem csak kézenfogva szeretne sétálgatni az utcán, és többhöz az én lányom még fiatal a meglátásom szerint!



2018. febr. 19. 19:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Ha szeretnéd a kamaszkor legelején elveszteni a lányodat és 1 éven belül semmit nem tudni arról, ahogy érzi magát és amiket csinál, akkor áskálódj csak nyugodtan.


15 évesen jöttem össze egy 19 éves fiúval, 16 évesen vele vesztettem el a szüzességem (igen, hű meg ha) és végül 19 éves koromig együtt voltunk. Jobb dolog nem is történhetett volna velem nála.


Ha az anyám tiltani akart volna, akkor is megcsináltunk volna mindent, csak éppen nem az otthoni biztonságban hanem valami bokorban... az jobb? Sokáig már úgysem tudod ketrecben tartani.

2018. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez a három év szinte ideális, a lányok korábban érnek.

Teljesen felesleges tiltani őket, úgyse fog sikerülni. Inkább ismerd meg a fiút, beszélgess a lányoddal sokat.

Ha eddig nem volt szó róla, akkor extra sürgősen beszélj vele a szexről és a védekezésről. Biztosítsd arról, hogy ha kell gumi, akkor szóljon: adsz pénzt, vagy megveszed te. Ha kiszakad, akkor bátran forduljon hozzád, és elmész vele esemény utániért. Így te is képben leszel, és hidd el, hogy jobb ha hozzád fordul, mintha itt kérdez! ;)

Illúzióid pedig ne legyenek: egy egészséges 15-16 éves lány se csak kézen fogva sétálni akar!

2018. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Norman Bates ***** válasza:
87%

3,5 ev korkulonbseg nem akkora nagy dolog, egyebkent (nyilvan nem tiniknel) 7 ev korkulonbseg a ferfi javara az idealis. A fiuk kesobb ero tipusok, valoszinuleg a fiuk a kornyezeteben meg nagyon gyerekesek.

Nem kell rogton a legrosszabbra gondolni..

2018. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Tiltsd, aztán majd a bokorban...

Inkább ülj le és beszélgess vele, szerelemről, szexről, védekezésről!

2018. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Hiszen olyan, mintha még csak most elsőáldozott volna, nem hiszem el, hogy így repül az idő! A mi családunkban nem szokás esküvő előtt elveszíteni a szüzességet, az én férjem is tudott rám várni! Persze lehet azok más idők voltak..


Érdekes, a nővérével nem voltak ilyen problémák, ő egy lánykollégiumba ment, s idén , 20 évesen mutatta be a barátját, nyáron pedig esküsznek. Szerintem ez a dolgok helyes menete, 15 évesen a tanulásra kellene koncentrálni.


Egyébként pár barátnőmtől hallottam, hogy ők is így gondolkodnak, ahogy ti, be kell valljam, elgondolkodtató amit írtatok, semmiképpen sem szeretném ha elhidegülne a kapcsolatunk a lányommal.

2018. febr. 19. 19:53
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted jobb lenne, ha hozzamenne valakihez, aztan a naszejszakan derulne ki, hogy nem mukodik a szex es utana elvalnanak es a lanyod csak kallodna? Inkabb tanuljon minel tobbet az eletrol eskuvo elott s aztan tenyleg az igazihoz menjen hozza. Lehet, hogy a nagyobb lanyod is tul van mar arkon-bokron csak te errol nem tudsz. A kicsivel beszelgess, fogadd el....nem kell tapsikolni hozza oromodben, de tudasd vele, hogyha baj van, vagy kerdese van akkor ott vagy neki. En azert nem mondtam el anno soha semmit szegeny anyamnak, mert mindig mindenert lecseszett. Ugyanugy megcsinaltam mindent, amit akartam, csak o nem tudott rola.
2018. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Elozo vagyok. 20 evesen eskudni a mai vilagban.... kivanom hogy legyenek boldogok, de ne csodalkozz, ha 10 ev mulva mar nem lesznek egyutt...
2018. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Manapság nem divat 20 évesen házasodni az első pasival, akivel nem is szexelt az ember
2018. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Bízz a lányodban. Még nem feltétlenül fog lefeküdni vele egyből. Szerintem próbálj kicsit lazítani. Én a te helyedben nem tiltanám. Inkább beszélgetnék a védekezésről, arról ha baj van nyugodtan szóljon neked. Ha tiltod őket akkor is megfogják oldani a dolgot.
2018. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Jobb ha ferjhez megy azert hogy szexelhessen? Jajjj
2018. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!