Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerinted, ha egy 4-5 éves...

Sunilany11 kérdése:

Szerinted, ha egy 4-5 éves gyerek fején eltörsz egy tányért akkor betörik a gyerek feje?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyerekbántalmazó félre értés ne essék, csak a roppant értelmes szülők gondolatait próbálom megfejteni. :/

2018. ápr. 5. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
???
2018. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint igen. Főleg, ha nem a tányér szélével kapod el a fejét, hogy legyen esélye eltörni a tányérnak (és most egy kistányérról beszélek), hanem a tányér teljes felületével ütöd meg, amikor is hamarabb törik be egy felnőtt feje is, mint hogy a tányér eltörjön.
2018. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen függ a tányér anyagától, vastagságától, szóval az ütés erejétől. Betörni talán nem fog, de még nem csontosodtak össze teljes mértékben a koponyacsontok, így elmozdulhatnak és életet veszélyeztető koponyaűri vérzés is felléphet.
2018. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Úristen, az ilyenek minek vállalnak gyereket?? Csak sajnálni tudom szegény ártatlan kisgyereket..
2018. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van itthon vékony porcelántányér, meg vastag kerámia is. Ez utóbbi biztosan betörné egy gyerek fejét, a porcelán nem hinném.

(fiam 5 éves).

2018. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
79%
Tapasztalatból tudom, hogy a gyerek feje betörik, a tányér viszont nem. Sajnos "roppant értelmes" szüleim vannak.
2018. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Te jo isten,hogy jut ilyen valakinek eszébe???
2018. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nehogy mar valami markas porcelant torjel el rajta. micsoda ertek megy veszendobe. vagd pofan aztan kesz.
2021. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!