Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt, hogy anyun kiakadt...

Jogos volt, hogy anyun kiakadt azon, hogy a tányért bent hagytam véletlenül, és csak fél óra múlva, mikor újra megláttam, hoztam ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus hülye tini kérdés, már bocs. Nyilván nem azon akad csak ki, hogy egyszer egy tányért nem viszel ki, hanem lehet ott száz másik dolog, amiben trehány vagy, nem csinálod meg éss/vagy elengeded a füled mellett, csak nyilván azt a történetből kiahgyod, hogy megkapd mindenkitől, jaj szegény kislánnyal ilyen miatt balhézik az anyja......
2015. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az azért ne zavarjon, hogy most csak ketten vagyunk itthon :D és nem szoktak sajnálgatni: )
2015. márc. 20. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
és most másról nem volt szó ><
2015. márc. 20. 19:30
 4/7 Argloss ***** válasza:
58%

Az emberek nem gépek. Adott dolgokra esetenként másként reagálnak. Akár az is lehetett az oka az ingerült reakciójának, hogy reggel leejtette a vajas kenyeret... Vagy éppen 28 perce mosogatott el és most ott van még egy tányér...

Hülyeség kiakadni ilyesmiken, de ez van. Nem mindig vagyunk képesek uralni az érzéseinket. Nem mindig csak egy dolog motiválja az embereket amikor tesznek valamit, ezért előfordulhat, hogy nem tűnik logikusnak valaki. Talán beszélgessetek többet.

2015. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom masodik, nem ertem, miert pontoztak le o.O az elsot se en pontoztam le... de meglehet erteni anyat is, igaza van. ..
2015. márc. 20. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Én anyaként akkor szoktam ezen kiakadni, amikor már napok óta ezerszer ismétlek valamit mint a papagáj, vagy sorozatosan nem figyelnek, levegőnek néznek én bezzeg ugorjak a nyikkanásukra. Aztán meg pislog mindenki, amikor kiborulok, hogy mi a franc van. Előtte a kedves kéréseket, a légyszives, kérlek szavakat meg se hallotta senki akármit mantráztam napokig.

Kétlem, hogy egy tányér miatt volt a feszültség.

2015. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
37%
Ezért komolyan kérdést kell kiírni? Hány éves vagy? És ha nem volt jogos? Bepereled.. Tényleg egyre hülyébbek az emberek te jó ég.. Bocsánatot kell kérni tőle és megpróbálni nem elkövetni újra meg újra, akkor nem fog kiakadni, mert nem lesz min.
2015. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!