Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom az egy eves babam...

Anyosom az egy eves babam elott csunya szavakat hasznal orditozik velem lehord minden utolsonak ha nem csicskulok es nem szoktam egy tanyert neki elmosni, hiaba szolok a gyerek elott ne. A gyerekem nem egyszer megijedt tole. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 09:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem elunk vele egy fedel alatt de egy hetben egyszer eleg boven amit csinal
2014. júl. 2. 09:39
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Ha anyósnál laksz: költözz és ne vállalj ilyen körülmények közé több gyereket.

Ha külön laktok: dobd ki a házatokból.

2014. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
48%
dobd ki és ne is egedd be többé. a párod mit szól hozzá?
2014. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen anyu se engedi be de a parom ragaszkodik hogy h

ne hogy mar ne lassa az anyja az unokajat.

2014. júl. 2. 09:42
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Akkor meg lehet kérni a kedves férjedet, hogy hétévgén sétáljanak át anyukához, nem muszáj oda mennie az anyósodnak hozzátok. Így legalább nem tud beléd kötni és ezzel remélhetőleg az ilyen kirohanásai is csökkennek.


A férjed egyébként mit szól ehhez? Neki megfelel az, hogy az édesanya úgy beszél, mint a kocsis? Ha nem, akkor kérd meg, hogy álljon ki értetek, a gyerekéért és kérje meg a kedves mamát, hogy disztingváljon- nem miattad, hanem a kicsi érdekében elsősorban.

Meccseljék le egymás között.


Ha a férjednek is ez a mocskos stílus az ismeretetőjele, esetleg nem áll ki érted, akkor sok választásod nincs.

Minden egyes alkalommal nyugodtan elmondod anyósodnak, hogy nem ez az a színvonal, amire szeretnéd tanítani a gyermekedet, legyen szíves moderálja magát- illetve kerülöd az ilyen alkalmakat, ahogy tudod.

Ügyesen lehet picit ritkítani a találkozásokat, ha ez olyan mértékben zavar téged.

2014. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen volt azelőtt is, hogy gyereket szültél?
2014. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak a tanyert nem értem, mi van azzal?
2014. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Férj hétvégén vigye el sétálni a babát a parkba és ott találkozhatnak anyóssal, ha van bármi ok ami miatt nem mehet kettesben a gyerekkel anyóshoz. Én biztos be nem engedném a házamba.
2014. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor akkor menjen, mikor a párod otthon van, és akkor lehet látni az unokát
2014. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk hasonló volt a szitu, tartjuk a távolságot, 30 km van köztünk és kb. évente egyszer találkozunk, elég elgondolkoztató sajnos egy nagymamának nem lenne szabad így viselkednie :( Egyébként mi nem tudtunk vele mit csinálni, a férjem szólni se mert, én párszor rámordultam de hatástalan volt. Szóval az én tanácsom a távolság, nálunk azóta béke van.
2014. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!