Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért van az, hogy az apjukra...

Miért van az, hogy az apjukra nem hallgatnak, de ha csak megemlít engem (az anyjukat), már vigyázzba vágják magukat?

Figyelt kérdés

Amikor az apjuk van velük, akár félórára, a szoba atomtámadás helyszínére hajaz, a gyerekek válogatott csínytevéseket eszelnek ki (és végre is hajtják), nem bírni velük.

Amint belépek, mindegyik szépen teszi a dolgát, fegyelmezettek.


2018. ápr. 23. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert te vagy a szigorúbb?
2018. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy a családban a ,,rossz zsaru" :D

Nálunk párom mindig következetes gyereknevelésről beszél, ennek ellenére, ha akarnak valamit amiről tudják, hogy én lehet nem engedném, mennek apához, mert apa jó fej.:D

2018. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így van, de én sem vagyok egy ilyen börtönőr típus, csak mondjuk az ilyen ,,mindent megengedünk a gyereknek" fajta nevelés nem az és stílusom. Az esztelen, értelmet nélkülöző dolgokat nem szeretem.
2018. ápr. 23. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert te hordod a nadrágot.
2018. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy nem viselkednek mindkettőtöknek. Nektek egymással összefogva, társként kéne kezelni a gyerekeket. Kicsit nagyobbak lesznek úgy kijátszanak titeket, hogy csak na! Vagy szerinted ez jó felállás?
2018. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni? Ha egyszer neki nem fogadnak szót.
2018. ápr. 25. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez ellen csak ő tud tenni. Ne csak a pajtásuk akarjon lenni, hanem fogadja el, hogy ő főnök is, és legyen következetes, amit ígér, legyen az napirendi pont, jutalom vagy büntetés, tartsa be, akkor fogják elhinni, hogy nem csak a levegőbe beszél. Szükség van a játékra és bizalomra, de a biztonságra, korlátokra is, akkor fogják tisztelni.
2018. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek változtatni kell. Szerintem a te hozzáállásod sem jó.
2018. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert veled vannak gondolom többet, így tudják, hol vannak a határok.

Apánál még keresik.

2018. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!