Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nővérem 6 éves fia teljesen...

Nővérem 6 éves fia teljesen kikészíti a nagymamáját?

Figyelt kérdés

A nővérem állandóan anyukám nyakára hajítja a 6 éves kisfiát(!)

Anyukám már nyugdíj előtt áll, pihenésre és nyugalomra lenne szüksége.

Az a gyerek szerintem nem normális...

Veri a nagymamáját (anyámat), nem hívhatom fel anyukámat fél percre sem, mert a gyerek úgy üvölt a háttérben mint egy sakál!

Más felnőttekkel is így bánik, a férjem is azért menekül mindig előle, mert nem akarja mérgében jól megverni másnak a gyerekét.

Többször szerettem volna tervezni egy jó kis családi programot, de csak egyetlen egyszer vettem rá magam, utána soha többet.

Folyton fegyelmezni kell, amikor mennünk kell valahonnan akkor elszalad messzire, fontos tárgyakat csen el tőlünk, amivel aztán fenyeget hogy bedobja a folyóba, stb...

Befogja a szemem vezetés közben, a nagyi szemét a múltkor majdnem kilőtte valami játékkal.

Állítólag félévkor kivették a gyereket az oviból, mert nagyon megvert egy másik gyereket.

Nagy balhé volt belőle.

Ma 3 percre találkoztunk délután, azóta is azt próbálom kiheverni...

A szülei sem bírnak vele, azért passzolják le mindig.

Mi a francot lehetne kezdeni egy ilyen gyerekkel?

Anyukám testi épségét féltem...


2018. aug. 27. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Elmondhatod anyukádnak a véleményed, de az ő dolga eldönteni, hogy elvállalja-e az unokáját.
2018. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nevelési tanácsadó a megölt, de oda csak a szülők engedélyével lehet vinni.
2018. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
*megoldás (bocsánat, autocorrect...)
2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Hogy tudja befogni a szemed vezetés közben?

Láttál már gyerekülést közelről? Gyereket biztosan nem.

2018. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Anyukám már nem is akarja elvállalni, csak a nővérem érzelmileg zsarolja...

A nővérem nyugtatókat és kedélyjavítókat szedett terhesség alatt. Kialakulhatott ezért a gyereknél ez a gyogyó?

2018. aug. 27. 19:24
 6/19 A kérdező kommentje:
6 éves nagynövésű gyereket beültettem az autómba gyerekülés nélkül, hátra. Rendőrbácsi nem látta. De most ne ez legyen már a téma...
2018. aug. 27. 19:28
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha a mama vállalja, akkor nincs mit tenni, viszont te a testvére vagy az édesanyjának. Úgy gondolom nyugodtan elmondhatnad neki a véleményed. Ha van mellé javaslat, akkor azt is. Gyermekpszichológus is segíthet akár. Sajnos ennyiből nem tudom megmondani miért tesz ilyesmit a gyerek. Valószínűleg figyelmet akár, amit így még is lap.
2018. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy üti a nagymamát, ellop dolgokat, fenyeget felnőtteket? Miért hagyjátok, hogy így viselkedjen egy hatéves gyerek?

Kap figyelmet, szeretetet a szülőktől? Töltenek vele minőségi időt? Dicsérik, ha megérdemli?

Valószínűleg az utóbbiakat nem kapja meg, ezért próbálja így felhívni magára a figyelmet. Sürgősen változtassatok ezen, főleg a szüleinek kellene észbe kapni. Ha maguktól képtelenek rá, menjenek nevelési tanácsadóba.

2018. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Hiperaktív :)
2018. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
A nyugtató dologra: ha ezt orvos írta fel akkor mérlegelni kellett a kockázatot és ez volt a jobb megoldás. Megoszlanak az orvosok véleményei ezzel kapcsolatban. Nem lehet hogy az a probléma ami miatt gyógyszereket evett a mai napig fenn áll?
2018. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!