Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szuplinált cipo mennyibe...

Szuplinált cipo mennyibe kerul ha felirtak tbre?

Figyelt kérdés
Budapestre megyek keszittetni, mire szamitsak?
2018. okt. 3. 15:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
supinált bocsi
2018. okt. 3. 17:50
 12/16 A kérdező kommentje:

egyébként használtak ezek a cipők nektek?

kicsit csámpásan fut a jányzó, befele dől a bokája, azért írták fel..

2018. okt. 3. 18:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Három gyerekwm is hordott, mert a boltozat nem alakult ki megfelelően. De ez lassú folyamat.

Kb. 8 év kellett az egyik lányomnak, mire elhagyhattuk.

Cipésszel tetettem a cipőkre szupinált sarkat. Az ortopéd ajánlotta. Én csak nyári szandálból vettem "eredrtit", mert nagyobb méretben már nem kapni olyan szandált, ami zárt kérgű hátul.

A szupinált sarok készíttetése most 1400 ft/ pár (ahova én viszem, Bp. IV. Lóverseny tér). Ha veszel pl egy vadi új Decathlonos cipőt és megcsináltatod, akkor is sokkal olcsóbban jössz ki, mint egy Szupi vagy Szamossal. Nem beszélve arról, hogy jobb minőségű cipőd is lesz, pl. mert vízálló...

5mm egy szupi sarok. Ja és mindenféle színben van neki, nem is lehet észrevenni hogy "gyógycipő". Idősebb gyereknél már ez is számít...

2018. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A supinalt lenyegeben egy sarok? En azt hittem a belso kialakitasa is mas ezeknek a cipoknek. Az ar is szamit de igazabol nem csak za szamit, a kenyelmes megoldast keresem....becaflatni 30 kmert egy bazi draga boltba a dackorszakos gyerekkel, lemeretni a labat hogy aztan 6 het mulva visszakeljen menni. Ez szamomra nem kenyelmes. Bemenni a legkozelebbi bababoltba ahol arulnak ilyen cipot az viszont kenyelmes volna es ugy latom olcsobb is....

Ezert a kerdes. De ha itt barki akar csak egy ember is azt mondja hogy csinaltatni kell mert az a relevams akkor becaflatok. Elso hogy hatekony lwgyen....


Egyebkent ez nem ugy van hogy fokozatok vannak kinek mennyire kell megemelni? Akkor a boltba hogy lehet venni? Ott van az osszes lehetseges opcio? Vagy ott egy altalanos standard emelesu cipo van aztan az vagy jo vagy nem jo?

2018. okt. 3. 22:12
 15/16 anonim ***** válasza:

5mm a standard. A cipész is ennyit rak rá.

A szupinálásnak az a lényege hogy a cipő belső talpéle magasabban van mint a külső. Ezt a sarok megtoldásával éri el a cipész, a Szamos és társai meg ilyenre készítik a cipőket eleve. (Szerintem nagy lehúzás, mert nem annyira jó minőségűek, hamar amortizálódnak is)

Hogy a gyerekednek ennél speciálisabb vagy más kell-e azt az orvostól kell megkérdezni.

Nem tudom mi az a C1, nekünk ilyet sosem mondtak.

2018. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én kozben utana olvastam az a legenyhebb fokozat. Szoval maradok a boltnal. Koszknom a tanacsokat
2018. okt. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!