Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhesen akinek...

5-6 hetes terhesen akinek felírták az Utrogestan-t, mennyit kellett szednetek? Segített?

Figyelt kérdés
an egy kis barnàzàsom, arra szedek 2x1-et, csak kívàncsi vagyok, hogy kinek mit mondtak. Köszönöm!

2014. máj. 8. 13:00
 1/7 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

Én is kaptam napi 3 szemet hüvely kapszula formájában!

Üdv.17+6 hkm

2014. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hüvelykapszula formaban en is. Reggel es este 1-1db.

Nekem segített. Enyhe barnazasom volt nekem is.

11 hetes kismama

2014. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3*1et kellett szednem korabbi veteles miatt a 14.hetig. aprilisban szuletett meg a kislanyom.
2014. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tablettát szedtem 3x1-et, mert volt egy terhességem amikor sajnos elment a baba nem tudni mitől, de lehet, hogy progeszteron hiány miatt. Amikor újra teherbe estem egyből felírta a dokim, azt mondta ha nem termelődik elég progeszteron ez segíti pótolni, és megtartani a terhességet. Most 28 hetes kismama vagyok :)
2014. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2dik vagyok ismet.

Meg hasznalom most is. Jovo héten megyek dokihoz kontrollra.

Multkor azt mondta, hogy 12dik hétig kell hasznalni, utana par napig csak este 1et, es abbahagyhatom. Baba jol van, fejlidik szepen.

2014. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzàszòlàsokat! Nekem is volt egy missed ab tavaly nyàron, ezért vagyok kissé paràzòs, de bízom benne, hogy most nem lesz gond. Boldog babavàràst\babàzàst Nektek! :)
2014. máj. 8. 21:39
 7/7 Roberta77 ***** válasza:

Nekem tavaly augusztusban volt ;-)

Most kaptam utrot és semmi gond sem volt!!!

Nálad is minden rendben lesz!!!

18+0 hkm

2014. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!