Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen Zinnat 500 mg? Már...

32 hetesen Zinnat 500 mg? Már két hete szenvedek és most felírtak Zinnat 500 mg-ot, torokfájásra, köhögésre, orrfolyásra? Van aki szedte kismamaként?

Figyelt kérdés
Teljesen megbízom a dokimban (háziorvos és szülész is) ezt javasolta. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Szedett-e még valaki kismamaként Zinnatot? Ugye nem lett baj belőle?
2015. márc. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne, mire fel a kérdés?
2015. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy olvashatod is tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Ne is haragudj, de ha nem tudsz hozzászólni, akkor ne tedd... Úgy tudom azért van ez az oldal, hogy bárki kérdezhessen... Miért is vonod kérdőre a kérdésem?! Nem tudom voltál-e várandós... Ha igen akkor tudhatod, főleg első babánál 0 tapasztalat.. Még a Salvus vizet is félve kezdtem el inni!
2015. márc. 2. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem, nem volt gond.
2015. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 2. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
32-től a 40. hétig majd folyamatosan szedtem (kisebb megszakításokkal), nem okozott problémát.
2015. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 2. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hogy nagyon erős, es bélflóra erősítőt javasolnak melléje.
2015. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Terhességem alatt kétszer szedtem ezt a gyógyszert. Semmi gond nem volt belőle , egészséges fiam született.
2015. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utoló kettő választ is. Normaflort iszok mellette! :)
2015. márc. 2. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!