Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek ha miközben...

Mit tennétek ha miközben állnátok az utcán egy 5-6 éves forma gyerek, erőböl belétek rúgna?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 17:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Kapna egy büdös nagy pofont, az anyja szeme láttára.
2019. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok de reflexből jó esellyel én is lekevernék egyet neki. A sajátjaimat még soha nem ütöttem meg, nem is éreztem késztetést rá.
2019. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

Én már megtettem egyszer nő létemre.

Cigány kis gyerek köpködve,trágárkodva ment az utcán mikor elment mellettem alámnyúlt és bokán rúgott.Nem számított rá szerintem,de elkaptam a pólóját és belevertem a fejét a kerítésbe. Nézett nagyokat de meg se mert szólalni.Anyja szaladt utánam mit csináltam a gyerekkel.Elmeséltem neki,aztá tőle is kapott egy büdös nagy pofont.Nem sajnáltam a kis szarost.A mai napig látom már felnőve de semmit sem változott

2019. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
21%

Tádámm, a sok bántalmazó szülő gyereke reflexből üt.


5 éves sincs a gyerekem, alacsonyka is, mégis iskolásnak nézik, mert arányosabb a teste. Simán el tudom képzelni, hogy egy kiadós hiszti közben a négyévesem megrugjon valakit teljes erőből(ami azért elég minimális, de sípcsonton rettenetesen fájna) két földönfetrengés és ordítás között. Azt nem, hogy én ne legyek a közelében.


Ha megrugna valakit, feljelenteném, amiért az visszarugja vagy felpofozza(ha felnőtt az illető), hiszen a gyerekem gyerek, annak is nagyon kicsi, amíg a felnőtt felnőtt, 20 év alatt tanulhatott volna önmérsékletet.


Ha a gyerekem megrugna valakit az utcán, iszonyatosan kiabálnék vele és mérges lennék, erősen fogva a karját elhúznám onnan sűrű elnézéstkérés közepette.


Ha engem rugna meg valami idegen kiskölyök, rámarkolnék a lábamra, mert fájna, csúnyán néznék rá és felkiáltanék, hogy héjj. Utána keresném az anyját a tekintetemmel, rászólnék a gyerekre, hogy jöjjön ide azonnal és mondja meg, hol vannak a szülei, mert most rögtön elmondjuk, mit csinált.

2019. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
Azért az, ha puncin fognak, nem ugyanaz, mintha megrugnak.. sokkal súlyosabb..
2019. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%

14-es te felnőtt létedre tényleg ekkora csicska vagy?

Mit gondolsz ha beléd rúg szándékosan valaki gyereke, akkor ott a szülővel ezt normálisan kávézgatás közepette meg tudod beszélni?

2019. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
80%
Amit velem tettek volna 40 évvel ezelőtt: a fülét elkapva lábújjhegyre állítva kicsit megtekerve csalogatnék könnyet a szemébe!
2019. márc. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Choler válasza:
83%

Az a baj a mai fiatalokkal,hogy olyan szüleik vannak,mint a 14-es.Egy igazi csicska.Aki nem tudja nevelni a gyerekét,mert a gz ő gyereke ne legyen korlátozva.Így gyakorlatilag a gyerek idomítja magához a szüleit.Engem nem vertek,de amikor kellett megkaptam azt a hatalmas atyai (esetleg anyai) pofont,hogy tudjam átléptem egy határt.Naponta látom a sok példát rá.

Nekem eszembe sem jutott se megrúgni valakit gyerekként,sem alá nyúlni egy nőnek.Az alá nyúlás első osztályban volt meg,egy osztálytársamnak.A tanárnő lekevert egy pofont.Apám meg a beírást olvasva még kettőt,amiért szégyent hoztam rá.A jó nevelésnek hála csupán akkor ütöttem vagy rúgtam,ha valakit meg kellett védeni.A 14-es felfogásához passzoló gyerekeket naponta látom,ahogy a boltokban ledobálnak dolgokat,az újságokat összegyűrik,megtépik,és büszkén körbe néznek,ki mer esetleg szólni.Én szintén lekevernék egyet a gyereknek.Majd az okoskodó apukának egy hatalmasat.Ha az apuka a 14-es lenne,akkor kettő hatalmasat.És elmondanám: nyugodtan feljelenthetsz.Én a gyámhatóságon jelenteném,hogy nem megfelelő a gyereknevelésre mert maga is gyerek.És mivel biztosan kiszaladna a száján szidalmazás (mert ki fog),én meg becsület sértésért és nyilvános megalázásért jelenteném fel őt. ;-)

2019. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos nagyon kevés olyan szülő van manapság is, aki ne bántaná a gyerekét szóval, tettekkel, elhiheted, hogy régen is ilyenek voltak a gyerekek, pont azért, mert a hiszti független attól, hogy velük hogyan bánnak.


Láttál te már gyereket utolsó? Egy 3-4 éves kiscsoportos(mint az én gyerekem), egy 5-6 éves középsős OVIBAN!


Remélem megtörténik ez az eset egy hozzám hasonló anyukával, te mész a gyámügyre, az anyuka a rendőrségre, megnézném, kit röhögnek körbe és ki szív:)


Egy pofon is bántalmazás, ha te kapsz egyet egy felnőttől, az pont olyan, mint ahogy egy gyerek kap a szüleitől. Pofon, pofon, mindkettő bántalmazás. Ha az óvónő megtudja, hogy a gyerek kap néha pofont, jelentheti a gyámügynek, és akkor aztán nem lesz nevetés, szépen védelembe veszik a gyereket.


Sajnálom, hogy felnőttként nem mered belátni, hogy a szüleid bántottak, ami nem volt rendben. Talán évek múlva, vagy, ha lesz gyereked, majd rájössz.

2019. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

Gyalog, térden csúszva is mennék a gyerekemért ha szüksége lenne rám. Meg se fordulna a fejemben hogy szenvedni hagyjam.


Megnyugtatlak ti is bántalmazzátok a gyereket. És a lelki bántalmazás ezerszer rosszabb mint testi, örök nyomot hagy benne hogy nem számíthat a saját szüleire se.

2019. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!