Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek ha miközben...

Mit tennétek ha miközben állnátok az utcán egy 5-6 éves forma gyerek, erőböl belétek rúgna?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 17:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
Aki arról beszél, hogy azért ütne, mert a szülei bántották,ostoba! Engem sosen bántottak a szüleim sem szóval sem tettekkel.Ha rossz voltam leszídtak,nem terrorizáltak.Igaz nő vagyok,nem nyúlkáltam mások alá és eszembe sem jutott volna megrúgni egy idegent. Az ilyen gyerek megérdemel egy pofont...ha az adott időben nincs ott a szülő, akkor igenis tőlem.Főleg az ilyen rossz,utcanevelt gyerekeket,akiknek a szülei sem különbek. Nekem is van gyerekem,járt oviba,iskolába, ahol rengeteg a rossz gyerek,ő mégsem lett olyanná.Ha ütnek szaladj el?! Nem! Ha ütnek, védd meg magad akár gyerektől kapod,akár felnőttől.Az a gyerek aki kap egy ilyen esetben,nem hinném,hogy újra megtenné majd valakivel...
2019. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%
Had kérdezzem má meg:micsoda hülye kérdés ez? Hogy jutott eszedbe ilyen? Miféle rémálom vagy kitekert, elvont fantázia szülte ezt a kérdést? Vagy netán valós tapasztalat? Először is: nem tudom elképzelni, hogy egy gyereknek ekkora bátorsága legyen (az okok hiányáról nem is beszélve) Tehát nagyon valószinűtlennek tartok egy ilyen eseményt. Másodszor: ha én felnőtt vagyok, csak nem ijedek meg egy gyerektől. Egyszerüen a szemébe néznék és megkérdezném tőle, mit akarsz kisfiam. Ha megkérdezel sok parasztot, mind erőszakkal reagál (lefejelem, fejberugom,stb) De miért kéne bántani egy gyereket? Gyáva ember az, aki fél egy 6 éves gyerektől. Hidd el a béke és a szeretet nagyobb hatalom. Hidd el, ha a szemébe nézel, már akkor félni fog tőled.
2019. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%
Vagy te is félsz a gyerekektől?
2019. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

Akkora maflás,hogy a fal adná a másikat . Én valahogy nem tudok azonosulni ezzel a mai (nem annyira friss,mert már felnőtt így egy generáció,az ő gyerekeik ezek a rugdosódó majmok) eszmével,hogy a gyerek lelkisérült lesz ha rászólsz,megneveled ,megtanítod viselkedni . Soha nem bántalmaztak a szüleim ,eszembe nem jutott senkibe belerugni ,de más baromságért kaptam olyan pofont,hogy elment a kedvem tőle,és soha többet meg sem próbálkoztam vele . Olyan helyen dolgozok,ahol rengeteg a gyerek,és egy katasztrófa ahogy viselkednek,a szüleikkel együtt ..

tisztelet a kivételnek persze. Régen az iskolában is lehetett fegyelmezni ,és még otthon is kaptál anyádtól egyet ,ma meg beperelik a szülők a tanárt ,ha csúnyán néz lacikára akinek 8 évesen mocskosabb a szája mint bármelyik felnőttnek, aki rugdossa,terrorizálja az osztálytársait,aki rongálja más tulajdonát ,aki egy bunkó tapló ,és még nagyobb tapló lesz belőle 30 éves korára ,az ilyenek miatt,mint a 14-es válaszoló. Aztán csinál egy pár kölyköt akik ugyanilyenek lesznek,csak pepitában .. A normális emberek meg tűrjék ,és még vágjanak is jó pofát hozzá,hogy egy 5-6 éves takony megrugdossa őket .:D Nevetséges az egész .

2019. márc. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Tavoli uzenet válasza:
73%
A jó öreg Makarenkó.
2019. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 kriszpo ***** válasza:
72%

Miért tette? Megtörtént?

A helyzettől függ. Gondolom ott van vele az anyja és/vagy apja, aki rászól, megfegyelmezi és megkéri, hogy kérjen bocsánatot. Lehajolnék hozzá és megkérdezném miért tette. Amúgy ez kicsit szürreális kép, hogy ilyen megtörténik vagy megtörténhet. Néhány esetben el tudnám képzelni, ha a gyermek antiszociális és pszichiátriai kezelésre szorul.

Az én nagyobbik gyermekem 5 éves, de nem hogy felnőttbe, még gyermekbe sem rúgna. Tegyük fel, mégis megtenné és a felnőtt ezért pofon vágná vagy bármilyen más módon bántalmazná, az viselné a következményeit.

2019. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%
visszarugnam. kiveve ha a kis tetu mondjuk egy horda napsutotte "tezsvirrel" van a helyszinen. akkor elkezdenek sikitozni ahogy kifer a szamon. rendort hivnek akkora cirkusszal amekkorat csak ki lehet ebbol hozni. ha egyedul van a kis szemet az anyjaval akkor akkorat rugnek bele hogy egy hetig nem allna a labara. aztan elhuznek a helyszinrol.
2019. márc. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
71%
Levágnék egy Bud Spencer nyakast a kis majomnak.
2019. márc. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
61%

Gyakori: "Letérdelném az ötévest az anyja láttára és aztán az anyjának is adnék kettőt!"

A valóság otthon a gép előtt: "Béla kivitted már a szemetet??Nem?Pattanj fel a rhohaadt gép elől és aztán fürdesd meg a kutyát is,mert nincs vacsora!!!

Igenis anyaaa!"


Kis anyakomplexusos taknyok.

2019. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%
Levernék akkorát neki,hogy azontúl még a gondolatától is rettegjen.A következőt az anyja kapná.
2019. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!