Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom 2 éves lesz 3 hét...

Kislányom 2 éves lesz 3 hét múlva. Napi többször pisil és kakil is bilibe. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindig mikor szólok neki akkor jön és ráül szépen. Csinál is mindig valamit. Olyan is van, hogy áll a zuhany alatt, majd kilép onnan és ráül a bilire és bele kakil. Ha pelus van rajta általában már csak azután szól ha bele csinálta.

Hogyan tovább?

Védőnő szerint vegyem le a pelust és kész. Lesz pár baleset. Ok ok de mi lesz a szőnyeggel? Vagy ez most, hogy van?

Innen hogyan tovább?

Kérem, csak normális hangvételű válaszokat várok. Köszönöm


2020. ápr. 21. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár hetet, és az udvaron nyugodtan elengedheted pelus nélkül. Vagy pedig az átmeneti időszakra tekerjétek fel a szőnyeget! A parkettát pikkpakk fel lehet mosni.
2020. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért megvárnám amíg stabilan lesz szobatiszta.Nyár jön,hozzá fog szokni hogy nincs rajta pelus.A védőnő könnyen beszél,nem neki kell majd kisurolni a pisit a szőnyegből.
2020. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Szintén májusi kislány anyukája vagyok.

Mi már leszoktató bugyiban vagyunk. Csak alváshoz van pelus.

Márciusban kezdte mondogatni kakilás előtt hogy wc-jön kaki wc-be. Aztán már minden peluscserénél mondta hogy nem pisilek/kakilok,majd húzgálta a lába közt a pelust hogy "nem nyó" (nemjó).

Aztán pár hétre megint jó volt a pelus. Majd gondoltam veszek ilyen leszoktató bugyit. Eleinte meglepődőtt hogy mi folyik a lábán,de tudta mi az. Mondta hogy bepisiltem ana!

Most ott tartunk hogy van balesetmentes nap,és vannak a sehogyse jó napok. Mikor nuniban lenne egész nap. Semmit se akarna felvenni.

Olyankor néha rábeszélem a sima bugyira hogy legalább ha kaki jön ne a padlón végezze.

2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fiam néhány napja már a zuhany alól/kádból is kijött pisilni levettem a pelust. Igen volt egy-két baleset. A kanapéra vettem vízhatlan matracvédőt. A szőnyeget meg ha nagyon félted szedd fel.
2020. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!