Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 13 hónapos kislányom reggel-es...

13 hónapos kislányom reggel-este tápszert kap. Viszont mostanában egyre többször előfordult hogy nem kéri. Ti mit csinálnátok? Tejitalt adnátok vagy tehéntejet? Tejitalból melyik szerintetek a jó?

Figyelt kérdés
Valamint ha tejitalt iszik, mellé kell adni valamit pl. szendvics ha reggeliről van szó? Jó lett volna még egy pár hónapig tápszert adni de valamiért nem kéri. Este például csak 50 ml-t ivott (adtam mást de nem fogadott el semmit) reggel gondoltam jó éhes lesz megiszik biztos jó sok tápszert. Hát jó ha megivott 130 ml-t. Nem sokkal később adtam neki reggelit, rengeteget evett szóval szerintem a tápszerrek van a gond.
2019. szept. 2. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendes reggelit adj neki, szendvicset, péksüteményt.
2019. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De valamilyen tejalapú folyadékot innia kellene, nem?
2019. szept. 2. 14:57
 3/3 jack5 válasza:
Máltai keri steve
2019. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!