Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miután szobatiszta lett a...

Miután szobatiszta lett a gyereketek, hiányzott nektek egy ideig, hogy milyen aranyosan nézett ki pelusban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. És nem az a lényeg, hogy "milyen édi, cuki", hanem az hogy jobban érzi magát. Próbálj ki egy Tena Ladyt. :D
2021. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Fiam tavaly nyár elején lett szobatiszta, lányom 13 hós. Mosipelus volt mind a kettőn. Lányom egészen együttműködő, szerintem év végére nem lesz pelus. Az eldobhatók meg iszonyú randák amúgy is. Ma az volt este a lányon fél éve először, mert elcsúsztam a mosással. Ránez az apja: te, ez iszonyú ronda. Három perc múlva a 13 hós már pelus nélkül volt. Levette magának.
2021. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Most a mosipelusért lettem lepontozva vagy, mert szerintem ronda az eldobható pelus?
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%
A mosipelust miatt sztem. Nagyon sok ember fejében téves kép él a mosiról és az azt használó anyukákról sajnos.
2021. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!