Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 lesz a fiam és nem akar szobatiszta lenni, próbálkozunk de nem szól, cska ha bepisilt. Az összes barátnőm akinek két gyereke va is azt mondják nem értik, neki 1,5 évesen azok voltak.
2021. ápr. 6. 23:41
1 2
 11/14 Reni 28 ***** válasza:
85%
Szia! Átérzem a problémádat, nekem is van egy kisfiam, szintén nyáron lesz 3 éves. Ő sem szól, ha pisilnie kell. Reggel szoktam még adni rá pelust hogy abba kakiljon, de akkor sem szól, hogy kakilt jól elvan a kakis pelenkában. Utána kap alsógatyát, ő választhatta ki, nagyon tetszik neki. Ilyenkor van hogy 2 órát is tartogatja a pisit,de sajnos több olyan van hogy 5 percenként öltöztetem. Mostmar hajlandó ráülni a bilire, de nem pisil bele, hiába ül rajta sokáig. Én csak rossz tanácsokat kapok (anyósomtól) miszerint ha bepisil akkor ne öltöztessem át rögtön, hadjam, hogy kicsipje, és legközelebb szólni fog, meg verjek a fenekére! Ezeket meg se hallom. Nem tudom mi lesz, mert ősszel már oviba fog menni, addig hátha szobatiszta lesz
2021. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos igen, én is csak rosszat, inkább lekezelo válaszokat kapok. Amióta megvan a fiam, első perctől mindig valamiben ő a rosszabb. Mindenki gyereke korán beszélt, korán szobatiszta, ügyes okos és a többi 🤪. Mindent megettek nem válogatnak, kB az én fiam a csodabogar..... REMÉLEM A NYÁR MEGHOZZÁ A SIKERT.
2021. ápr. 7. 11:54
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
A te fiad egyéniség mond ezt nem birka, mint az átlag😁😂
2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. ápr. 7. 13:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!