Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák ti hogyan szoktattátok...

Anyukák ti hogyan szoktattátok le a gyerkeketeket a pelusrol?

Figyelt kérdés
Az én lányom most lesz jövőhónapban 4éves és sajnos még mindig bepisil egész héten nem volt rajta pelus egy párszor ráűlt bele is pisilt de viszont sajnos többször bepisilt már régebben is próbáltam leszoktatni de a kislányom hallani sem akart róla hogy levegyem róla a pelenkát és én nem akartam erőszakoskodni mert annál roszabb de viszont mostmár tényleg muszály lenne leszoknia mert így már oviba sem mehet sajnos kétségbe vagyok esve valaki tud nekem adni valami tanácsot? Előre is köszönöm

2021. máj. 8. 08:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%

10-es, ezt mi a francnak nekem címzed (6-osnak)???

Bocs, de nem érdekel.

Nem neked válaszoltam, hanem a kérdésre.

Nekünk nem működött, leírtam az okát is, se a gyereknek, se nekem nem volt megfelelő. Örülnék, ha nem okoskodnál. Teljesen elégedett vagyok azzal, hogy mikor és hogy lett szobatiszta a gyermekem. ;)

2021. máj. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!