Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez már jó jel? Hogyan tovább?

Ez már jó jel? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
19 hónapos a kislányom. Már jelzi, ha bekakilt, sőt, néha azt is, hogy mindjárt kakilni fog. Nem szeretném erőltetni a szobatisztaságot, hiszen pici még. Kapott egy bilit, és nagyon tetszik neki. Egyelőre nem akar ráülni, de előszeretettel rakja bele a játékmackóit, mondja nekik, hogy "kaki", tudja már, mire való, elmagyaráztam neki. Hogyan tovább?
2021. jún. 20. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A szobatisztaság 1.5 és 4 év között alakul ki. Szóval simán megpróbálnám a helyedben.

Kisfiamnál os így kezdődött, 20 hónaposan lett szobatiszta nappalra, alváshoz sem kellett pelus, csak este.

2021. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell venni róla a pelenkát, ahol lehetőség van rá. Ilyenkor nyáron a legalkalmasabb foglalkozni a szobatisztasággal.
2021. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Enyém is kb ennyi idosen kezdte, most 21 hónapos és a wcbe kakil pár hete. Pisi még nem megy, de a kakinál szól.

Egyszer mikor észrevettem h készülődik, rátettem a wcre és akkor sikerült. Azóta mondja hogy bili és akkor megyunk a wcre. (de a bili azért nem válik be nálunk mert arról felpattant állandóan..)

Nálunk van egy 4 éves is aki már szobatiszta, nála ez kb 2.5 évesen jött össze szóval lehet számít, hogy van-e kisnagyteso példának előtte vagy sem.

2021. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!