Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Felkelteni a gyereket éjjel,...

Felkelteni a gyereket éjjel, hogy pisiljen??

Figyelt kérdés

Most tanuljuk a szobatisztaságot, pár napja nem nagyon hordunk pelust nappalra. Éjszakára még kap pelust mindenképpen, bár nem sok, max 1-2 pisi, de van benne. Átalussza amúgy az éjszakát, kb 9 órát alszik.

Ma azt a tanácsot kaptam, hogy ne adjam rá éjjelre se, hanem keljek fel 2 óránként, figyeljem, mikor pisil, és keltsem fel 1-2x pisilni, amíg meg nem tanulja.

Nekem ez kicsit fura, hogy egy éjjelt átalvó gyereket keltsek fel ezért... Ti mit gondoltok erről? Ti keltettétek ezért?


2021. júl. 12. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy kelteném. Én nem venném le éjszakàra a pelust, amíg reggelre van benne.
2021. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem keltettem fel éjjel. A pelenka akkor került le róla éjszakára, mikor egy hétig nem volt pisis pelenka éjjel. Este megpisiltettem lefekvés előtt, és vagy volt baleset, vagy nem. Vízhatlan gumilepedő nem árt ebben az időszakban a matracra.
2021. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Sosem hallottam ilyet, fel ne keltsd. Ettől nem lesz szobatiszta
2021. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ilyet még életemben nem hallottam, hogy felkelteni éjszaka..
2021. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor jól éreztem én is, hogy bűzlik ez a tanács
2021. júl. 12. 16:55
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Az éjszakai vizeletvisszatartasert egy hormon felelős. Ez a hormon nem termelődik szuletestol fogva, hanem eléggé változatosan, van akinek 2 de van akinek csak 5-6 évesen. Hiába keltegeted a gyereket ha még nem érett rá.
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Csak nem anyósod "bölcs" tanácsa volt? :-DDDDD
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem ő volt, hanem egy eladó a boltban, akinek a gyerek elújságolta, hogy nincs rajta pelus :D De a korosztály ugyanaz :D
2021. júl. 12. 16:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

jessszus 🙈

dehogy. ráértek elhagyni, majd ha már egy ideje reggel is száraz a pelus 🙂

2021. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai szobatisztaság hormonális(olvass utána), felkeltheted éjjel csak értelme nem lesz, mert nem ettől fog szobatisztává válni éjszaka.Este mielőtt lefeketed vidd el pisilni, aztán kész.
2021. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!