Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 heted babánkat éjjel muszáj...

1 heted babánkat éjjel muszáj felkelteni szopizni, ha magától nem kel fel, mert olyan jót alszik? Ha muszáj, milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, nem is szabad! Aki alszik, annak aludni kell, akkor nő, amikor alszik. Nem szabad zavarni nappal sem. Te se szereted, ha felébresztenek.
2011. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem koraszülött, nem vészesen kis súlyú, nem sárga, nem beteg, akkor nem kell kelteni éjjel!

Ha ezek bármelyike, akkor igenis fel kell kelteni szopni éjszaka is!

Nappal én maximum 4-5 órát hagytam újszülött korában egyhuzamban aludni, utána keltettem szopni. Éjjel nem keltettem, mert egyrészt 5-6 óránként kelt ő, másrészt meg nem volt se koraszülött, se sárga stb...

2011. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nittababy ***** válasza:
100%
nekem a védőnő azt mta keltsem fel ha egész éjjel alszik azt tudni kell hogy megszületése óta soha nem ébred éjszaka na hát én soha nem keltettem fel ö úgyis jelzi ha éhes!
2011. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a dokim úgy engedett haza a kórházból, hogy "Alvó babát nem ébresztünk fel, éhes babát pedig megetetjük." Vagyis ha alszik, akkor hagyni kell. Ha meg éhes, akkor adni kell neki akkor is, ha mondjuk 2 órája evett utoljára.
2011. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 10:14-es válaszolónál a pont!Ilyen doki kellene minden kisbabának! :)


Ha nem kora baba, vagy nem kissúlyő, vagy nem nagyon sárga(bár akkor haza sem engedik) akkor hagy aludjon!Éas pihenj TE is! :)


A lányom 6 hós koráig szopizott csak addig nem kelt éjjel enni a másogik hét után! :)

Mikor elkezdtük a hozzátápit onnantól 7 hónapon keresztül kelt minden éjjel!

Szóval a csak szopis babák is képesek átaludni az éjszakát :)

2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ne ébreszd fel, örülj, hogy szépen alszik, és reménykedj, hogy így is marad:)!
2011. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj dehogyis :)


hála a jó égnek hogy alszik éjszaka !!!!

2011. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!