Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » "Tanuló bilikkel" tapasztalatok?

"Tanuló bilikkel" tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Testvérem fia sajnos problémás gyerek. Sok fejlesztésre kell vinni, korától sajnos jelentősen elmaradott. Novemberben lesz 3 éves, de még el sem kezdték vele a szobatisztaságot. Láttam neten 10-20 000 Ft körül különböző tanuló biliket. Valakinek bevált esetleg valamilyen típus, hasznosak lehetnek?

2022. máj. 2. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan érdekel minket, hogy ezek a tanuló bilik mennyire hasznosak vagy értelmesek, de nekem van már itt eleve regisztrációm, így én teszem fel a kérdést. Ha nem tudsz vagy nem akarsz építő jellegűen hozzászólni egy kérdéshez, akkor kár kommentelni.
2022. máj. 2. 22:01
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

A legépítőbb hozzászólás, amit írhatok: ha semmiféle lemaradása se lenne, akkor se lenne elkésve a szobatisztasággal. Az egészséges ütemben fejlődő gyerekek többsége is csak 3 körül lesz az.

Ha pedig tényleg van megkésettsége, akkor az se lesz meglepő ha jóval később lesz az.

2022. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes, hogy jóval később lesz nála minden. Csak észrevettük, hogy érdeklődik a WC után, így gondoltuk óvatosan elkezdhetnénk vele a "gyakorlást". Aztán meglátjuk hogy alakulna. Jópofának tűnnek ezek a tanuló bilik, de nem tudom hogy tényleg van is értelme, vagy csak lehúzás.
2022. máj. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!