Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Megfázás miatt bepisil?

Megfázás miatt bepisil?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves, hónapok óta pelenka nélkül alszik, mindog szól ha pisilnie kell, a nagyobb dologhoz kér csak pelenkát.

Múlt héten orrdugulással, köhögéssel kezdődött egy megfázás, egyik este bepisilt. Néhány nappal később a boltban is bepisilt, értetlenül álltam a dolog előtt, hogy miért nem szólt? Nem szidtam le, csak mondtam, hogy máskor szóljon okosan… Reggel megint vizesen ébredt.


Lehet köze a megfázáshoz, orrduguláshoz, hogy nem érzi az ingert? Vagy túl fáradt?


Hogy kezelitek az ilyen pici visszaeséseket?


2022. jún. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézess egy vizeletet nem e valami felfázás,tud tünetmentes lenni.
2022. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet köze. Rokon gyerekről mesélték, hogy amikor már szobatiszta volt, és éjjel bepisilt, akkor mindig kiderült, hogy belázasodott.

Értelemszerűen most adj rá pelenkát legalább éjszaka meg amikor otthonról elmentek.

Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, remélhetőleg akkor helyre áll a szobatisztaság is.

2022. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem a 3 éves , fél éve szobatiszta lányomon, hogy ha náthás akkor becsurran neki egy kicsi, pont volt erről egy kérdésem pár hete, mert furcsállottam hogy fixen éjjel nappal szobatiszta és mégis bemegy egy kicsi neki ha náthás.
2022. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Javult a helyzet amióta tisztábbak az orrjáratai :)

2022. jún. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!