Más ovisa is sokat beteg?

Figyelt kérdés
Nincs olyan hónap, hogy ne lenne beteg pedig már középsős. Hányás hasmenés aztán influenza, most ment 7 napot és már megint kezd taknyos lenni.. tavaly nem volt ennyit beteg.

#Betegség, nátha, megfàzàs, óvoda,
2022. ápr. 5. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsiben ugyan ez van:(

1het bölcsi 2het itthon. Hányok az orrsziporszitol...

2022. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nálunk már 3 éve megy de utóbbi 3 hónap olyannyira mint mikor a bölcsit kezdte
2022. ápr. 5. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hónap?


1 hét ovi…2 hét beteg

Amig oviban van, addigva kicsi és én meg férjem vagyunk betegek..

Aztàn hozza az újat haza..

3 hetet volt itthon januárban

Covid

2,5 hetet valami takonnyal

2 napot ment

Most influenzás, màr a kicsi is beteg


Ugyhogy igen

2022. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Akkor nekem nagyon mázlim van, kiscsoportban 2x1 hetet volt itthon- kötöhártya gyulladás, és bárányhimlő.

Most középsőben pedig egyszer volt taknyos és most ezt a hányásos nyavaját kapta el.

2022. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagycsoportos, és volt 1 évet bölcsis is, tehát 4. éve van közösségben, és mégis többet beteg idén, mint eddig bármikor. Az elmúlt 5 hétből itthon volt 4-et...az az egy mákom van, hogy gyeden vagyok a húgával, máskülönben szerintem már nem lenne munkahelyem...
2022. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben kezdte, 1 hét ovi, 3 hét itthon.
2022. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is már évek óta jár közösségbe… Én simán tudtam dolgozni mellette táppénz nélkül. Most meg folyamatosan itthon van ősz óta……..

Valami össznépi immunerosito javaslat kellene a védőnőktől/Gyerekorvosoktól. Engem nagyon zavar, hogy egyik egészségügyi szerv sem foglalkozik ezzel a problémával. Az óvónők se segítenek, hogy mi a forrás vagy mit látnak, mi a baj az idei évvel. Én mint szülő hogy oldjam meg?? Nem értek hozzá, nincs orvosim, nem vagyok patikus, hogy tudjam ilyenkor mi a teendő.. Tömeges betegségről van szó, nálunk majdnem minden hónapban jelentve van az óvoda a járványügynek. Hogy a fenébe nincs javaslat, hogy miképp erősíthetnénk meg a gyerekeket vagy miért nincsenek ténylegesen hazaküldve a betegen érkezők?

2022. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt vettem észre meg sokan ezt mondják, hogy az idei év borzasztó, mindegy ha már 3 éve ovis akkor is folyton beteg
2022. ápr. 6. 07:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es,na ez az... Miért engedik be a hurutosan köhögő, zöld takonnyal a gyerekeket?

Amyamtol kérdeztem minap, hogy én is ennyit voltam beteg? A válasz, a nem volt. Szet van cseszve a föld, amiket megeszunk sincs benne vitamin semmi.. Hiába ettek régen füstölt árut,parizert.. stb, azok legalább normális eljárásokkal készültek, nem tele adalekkal.

2022. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ugyanez…. Kislányom 6 éves, 2 éves kora óta jár közösségbe de az idei év a legrosszabb eddig. Ott tartunk, hogy örülünk ha 1,5-2 hetet tud menni egyben és mi végül a férjemmel nem kapjuk el.. a kisebbik lányom oltásai (14 hónapos lesz), folyamatosan csúsznak mert vagy ő is elkapja vagy ha lappang benne esetleg a nővére miatt, ne oltson rá a doki. Csodás az egész… :/ mandulagyulladás, influenza, nátha, hányás-hasmenés, Covid… megy minden.. kapja a vitaminokat, immunerősítőt de eddig csak kidobott pénz. Ja és persze minden programról lemarad :( nálunk amúgy az óvónők is folyamat betegek.
2022. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!