Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztává válás után mit...

Szobatisztává válás után mit csináltatok a megmaradt pelusokkal?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet belőni, hogy pont az elfogyó csomag végén legyen a gyerek szobatiszta. Ilyenkor, ha elfogyasztjátok a csomagot, az utolsó darabokat teljesen tisztán dobáljátok ki? Vagy mit csináltok a maradékkal, amikor már nem kell a gyerekre, de marad még fél-nagyed csomag bontott pelus?

2022. jún. 6. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Odaadod valakinek.
2022. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Több variáció van

1 Lesz még kistesó és elteszem neki

2 Esetleg családban van olyan akik tudom h terveznek, elajándékozom nekik(mi is kaptunk így pelust)

3 Láttam a neten sok olyat is h eladják vagy ingyen felteszik :)

2022. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Helyi bölcsie, gyerekkórházba vagy helyekre, ahova lehet vinni adományokat biztosan szívesen fogadják. Kukába ne dobd. Így is belefullad a föld a sok műanyagba, köztük a sok pelenkába. Legalább akkor ne használatlanul dobd ki, szennyezve és tönkretéve a gyereked jövőjét.
2022. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Kidobtam. Nem volt babás ismerősöm, másnak meg nem lenne képem bontottat adni
2022. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne képed? Hát boldogan kapva kapnának akár egy darabért is! Drága! Ukrán menekülteknek is adhatod, állandó pelenkaszükséglet van náluk. De ha csak az utcára kirakod, 5 perc alatt elviszik.
2022. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Mi a védőnőnek szoktunk minden ilyesmit odaadni, van, aki bontott csomagot is szívesen fogad, és ő megtalálja a megfelelő helyet.
2022. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Bevittem a bölcsibe, nagyon örültek neki
2022. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
ki ne dobd!! igy is eleg szemetet termelunk. add oda valakinek, vagy ha nincs babas ismerosod, akkor bolcsodenek, gyerekkorhaznak, ajanld fel ingyen facebookon, vagy barmi mas, de ki ne dobd!!
2022. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a kinőtt pelusokat felajanlottam a kerületi facebook ingyenes csoportban,de cserére is felajanlhatod csere csoportban ha csak 1-2 db hiányzik vagy bontatlan.
2022. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Oda adtam a védőnőnek!

Nagyon örült neki. Sajnos mindig van, akinek nagyon nagy segítség akár csak egy fél csomag pelenka is!

Ugyan így tettem, ha esetleg nem vált be egy adott márka, azt is neki adtam oda!

2022. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!