Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a gyereketek a szobatisztává válás után időnként utalna rá, hogy szívesen kipróbálna egy pelenkát, akár 10 éves korában is?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, milyen kontextusban és hányszor tenné az utalást. Ha poénból egyszer előfordulna, akkor nevetnék rajta, és továbblépnék. Ha többször, és komolyan mondaná, akkor megpróbálnék vele beszélgetni arról, hogy mi ennek az oka.
2016. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

[link]


lehet itt találod meg az okot... de lehet tényleg csak kíváncsiság (bár én 10 évesnél már nem gondolnék kíváncsiságra) - kis tesó nem született? mert én 10 évesen újra cumisüvegből ittam a kakaót mint a kis tesóm :D de ez pár alkalom volt csak és abba is hagytam, de jól eset akkor :)

lehet pszichés oka van, esetleg retteg attól talál-e wc-t ha el kell mennie, kiengedné-e a tanár ha mennie kell és ebben látná a megoldást a folyamatos feszültségének megoldására csak erről nem mer beszélni veled...

beszélgess vele első körben, hogy miért próbálná ki... több oka is lehet, szerintem van olyan ami pszichológussal megoldható, van ami magától megoldódik és ha megnézed az oldalt akkor meg van ilyen életforma is... ők úgy érzik jól-biztonságba magukat...

2016. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Adnék neki pelenkát. Addig örülj amíg ilyesmit kér, nem pénzt cigire, alkoholra meg drogra. Baja nem lesz tőle.
2016. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!