Laveolac, de meddig?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves a kisfiam, segítség nélkül nehezen kakil.

3-4 napot várok, utána kúpot kap, de hatalmas trauma beadni neki, már nem is akarom adni.

Szilva, uborka, kamillatea, meleg joghurt, meleg fürdő, semmi se hajtja meg.


Próbáltam a Laveolac szirupot, rendszeresebb volt ettől neki, de amint kimaradt egy adag, kimaradt a kaka is és kezdődött az egész elölről


Meddig lehet adni a Laveolac szirupot? Gyógyszertárban ajánlották, azt mondták nem okoz hozzászokást, 1 tubust már megevett, napi 5ml-re állítottam be


Hozzáteszem, sokat iszik, mozog is, fogyaszt zöldséget-gyümölcsöt, nem is kemény a kaka, de nem akar kijönni :/ ha inger van koncentrál, de aztán valami elvonja a figyelmét és eljátszik vagy szalad tovább és nincs eredmény.

Aztán megint guggol és nyom, de semmi.

Tudom, fél a kúptól, fél, pedig nagyon megdicsérem ha kinyomja végre, nem adok kúpot, azt is mondom neki.

Vettünk bili könyvet, mesélünk neki róla. Már kivagyok úgy sajnálom szegényt


2022. jún. 6. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is ez volt. Mint kiderült kisbabaként nem kellett volna állandóan hőmérővel kakira ingerelni,mert egy anyatejes baba egy hétig is el van kakilás nélkül. Végül nem tanulta meg a testem a kakilást úgymond. Sok szenvedés után most reggel iszom keserűvizet az segít,de nem tudom hogy ezt lehet-e 3 évesnek. Ami sokat segít az az ídőpontos kakilás,mintegy berögzíteni az agynak, hogy mikor jöjjön az inger,ha kell előtte már fél órát ülni. Nekem gyerekként az segített ha garfieldot olvashattam. Talán segít egy szöveg nélküli képregény vagy tableten mesenézés wc-zés közben.
2022. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Adj neki több rostot és próbáld "programozni", hogy mindig fix időben menjen a mosdóba és próbálkozzon. A legjobb kora reggel, ébredés után.
2022. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, hogy ugyanabban a napszakban próbálkozzon
2022. jún. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!