Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Laveolac szirupot lehet...

A Laveolac szirupot lehet folyamatosan használni, vagy van egy időkorlát (mondjuk 2 hét)? Olyan jó hatása van, szeretném, ha végig ihatnám!

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg "ártalmatlan", de azért semmiből se jó a rendszer.
2013. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te hogyan, mennyit veszel be belőle, kérdező? Én még nem vagyok babás, de már most gondjaim vannak az emésztésemmel. Bele se merek gondolni, mennyire nem fog menni a dolog, ha várandós leszek :(

Szóval te hogy szeded?

És egy intim kérdés: nem lesz tőle sok bélgáz? Én egyszer kipróbáltam, hát fél napig olyan gázok robbantak, hogy te jó ég... XD Neked nincs ilyen?

2013. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabszem ***** válasza:
3-4 napnál tovább ne használd szerintem, tarts pár nap szünetet
2013. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Reggel korán, éhgyomorra veszek be 15 ml-t, és délutánra produkálok! Első nap volt csak bélgáz túl sok, de nem vészes már! Eddig majd belehaltam és már attól féltem, hogy a babámnak is baja lesz az erőlködéstől, de mostmár egy álom. És az aranyerem sem gázos már, szépen javul, mióta nem erőlködöm! Szóval én ajánlom, de az első szerint nem szabad rendszeresen!
2013. febr. 20. 15:10
 5/9 A kérdező kommentje:
2 naponta tartok most egy nap szünetet! Mondjuk akkor nincs is produktum! :)
2013. febr. 20. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Hat en meg pont azt hallottam gyogyszeresztol, orvostol, h ez az az emesztest segito, amit gond nelkul lehet szedni, akar allandoan. Hetvegen en is ki fogom probalni, hatha 2-3 nap utan mar nem lesz olyan gaaazos a szitu :-D. Most Hunyadi vizet iszom, de mar evek ota, es a Laveolac artalmatlanabb, mint a keseru viz, nekem pedig mindennapos hasznalatra kell. Szoval szerintem nyugodtan ihatod folyamatosan, de az a tuti, ha megkerded a haziorvost vagy gyogyszereszt. Boldog babavarast!
2013. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem neked is beválik!
2013. febr. 21. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet bármeddig, mert nem okoz hozzászokást.
2013. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. febr. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!