Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan tovább, hisz nem lehet...

Hogyan tovább, hisz nem lehet mindig pucèr alulròl?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hònapos, mutat hajlandòságot a bilizès felè, nem erőltetjük. Először pelusban is ráült, jelzett, hogy kell, lekaptuk, bele vègezte a dolgát. Azonban nyaralás után visszaesett. 2 napja újra bilizik (semmit sem erőltetek, pisi, kaki belemegy, magátòl ül rá), viszont csak akkor, ha csak egy szál trikòban van bent, alulròl pucèr, ami páeszor a melegek miatt előfordult. Ha adtam rá kisgatyát, belepisilt. Legutòbb pelusban nem ült bilire, igaz most nem pròbáltam azòta. Ha bent vagyunk nincs pelus 2 napja, eddig meleg volt, de aggòdom ìgy nagyon, hogy felfázik/elkap valamit ugye, ha se pelus, se gatya. Adjam rá a pelust ès lesz, ami lesz? Olyan szèpen bilizik bent, kár lenne már "visszaesni". Valami tanács, esetleg?
2022. aug. 31. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én hagynám most pelus nélkül. Fertőzést nem fog elkapni attól, hogy nincs rajta se gatyusz, se pelus, és fel sem fog fázni. Csak ki ne menjetek vele így utcára (pedofilok).
2022. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Volt "ünneplés" bilizéskor, ugye?


A pozitív visszacsatolás nagyon fontos, és ösztönzi a kicsit arra, hogy megismételje :)

2022. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Kisgatya és meg kell tanítani neki hogy bilizéskor tolja le.
2022. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, ováciò, taps, minden van. Magát is tapsolja. Ebredès/kaja után sikerült ismèt a kakit is bilibe. Most kisgatyában van. Elmagyaráztam neki, hát nemtudom, meglátjuk. Az apját imádja, ha nem válik be, este ő fogja neki újra elmagyarázni, elvègrw neki is vam alsògatyája, hátha :D
2022. aug. 31. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet :)


Esetleg meg is mutathatjátok neki, hogy ti is letoltok mindent amikor vécére mentek, hátha kedvet kap az utánzáshoz.

2022. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem görcsöltem, pár hétig pucér volt alulról, amíg nem lett stabil, utána jött a bugyizás stb. Időben megszokta azt is, csak fokozatosan. Most az a lényeg hogy a bilizés menjen, nem kell még egyszerre több dologra figyelnie
2022. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) ma is csak 2 pelus fogyott 🤗
2022. aug. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!