Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegkor viszketés alulrol?

Terhessegkor viszketés alulrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok,21hetes vagyok,megfaztam pár napja és ugy nez ki alulról is,mer allandoan viszket es ég🙈Az orvosom nincsen sajnos szabizik par 2hetig,tudnátok esetleg ajánlanni valami othoni praktikakat?
2020. dec. 17. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

+ hüvelyflóra helyreállító kúp (Vagilact, Lactofeel, Canesflor stb)

2020. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Alulrol megfazni? Mi? Felfazasra gondolsz? Vagy csak siman viszket? Ez lehet gomba is akar, de en meg most elmennek egy masik orvoshoz, mert terhesen nem hasznalhatsz akarmit, es jobb, ha kapsz egy pontos diagnozist.
2020. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket első írt azok jók és terhesen is szabad és reeeengeteg víz!
2020. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha ég és viszket az nem felfázás.

Menj orvoshoz hogy a megfelelő kezelést kiírja

2020. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnezést a kicsit hülye fogalmazásért,megfáztam es hát ilyenkor ez alulra is hat🙈

Sajnos igy hogy nálunk elegge korlátozva van minden nem sűrűn tudok mas orvoshoz menni,plusz nem is nagyon vesznek csak úgybe.

Köszönöm a válaszokat az elsoét meg megfogadom elugrom holnap a gyogyszertárba es veszek koszonom szepen

2020. dec. 17. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Hat nekem nem szokott alulra hatni a megfazas, tehat meg mindig nem ertem, de oke :D Tehat akkor: eget, csip amikor pisilsz? Es kozben a huvelyed is faj? Vagy a huvelyed ege,viszket? Mert ha faj a pisiles, akkor jo, amit az elso irt (kezdetben), de ha csak eget meg viszket a huvelyed, akkor az inkabb gomba, vagy valami mas, de arra meg nem lesz ez jo. Amugy fogadnak mashol is, foleg ha megemlited, hogy terhes vagy, es ez surgos. En nem kockaztatnek, mert a babara is veszelyes, ha valami kezeletlen vagy rosszul kezelt fertozesed van.
2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!