Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pelenkában ha csak kevés pisi...

Pelenkában ha csak kevés pisi van, azt honnan veszitek észre?

Figyelt kérdés

Ha tele van az nyilván érezhető, a súlya, meg az alakja alapján, de ha már a szobatisztaság folyamatban van, és szól ha pisilni kell, akkor honnan lehet tudni, hogy biztosan 100%-ban szól-e és egy-egy kis adag csurrantás pisi nem ment-e a pelusba? Már csak amiatt is kérdés, hogy ilyenkor a bilizéseknél honnan tudjuk eldönteni, hogy teljesen tiszta-e még a pelus, vagy esetleg egy keveset csorgatott bele már? Utóbbi esetben ugye nem adnám vissza, hanem lecserélném.

Szóval a kérdés: kevés pisi, amitől még nem duzzad meg, meg nincs nagy súlya, az honnan vehető észre?



2022. okt. 30. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az látszik, ha leveszed róla. Ott a sárga folt.
2022. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akinek van gyereke, akit aktívan pelenkázik, akkor ilyen kérdést nem tesz fel...
2022. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
A pelenkákok van egy sárga csík. Ha van pisi, az elszíneződik és kék lesz. Nekem a pár napos babám alig pisilt, akkor csak részlegesen volt kék. Ha tele van a pelus, akkor az egész elszíneződik.
2022. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sok pelenkát láttál még élesben.
2022. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szól,hogy pisilni kell, akkor le kell venni róla a pelenkát. A lányom 3 hete szobatiszta, nincs baleset,de ha ráadom a pelenkát valamiért, akkor belepisil. Kényelmesebb neki gondolom. De tudja a különbséget a pelus és a bugyi között.
2022. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!