Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú babák tényleg "máshová"...

Kisfiú babák tényleg "máshová" pisilnek a pelenkában, mint a kislány babák?

Figyelt kérdés

Valaki írta itt a múltkor, hogy a kisfiú babáknál mindig csak a pelenka elejébe megy a pisi, kislányoknál meg mindig csak a közepébe, alulra.

Bennem felmerült a kérdés, hogy tényleg így van? Én azt hittem, hogy ugyanúgy telik meg a pelus fiúknál és lányoknál is, és nincs ilyen eltérés, De vajon tényleg? Mi a helyzet ezzel kapcsolatosan? Ha van eltérés, akkor fiúknál sose tud megtelni teljesen, igaz?


(Ui. Ne ijedjetek meg a kérdéstől, nem vagyok perverz, nincs semmi rossz/hátsó szándékom!)



2022. jún. 29. 09:56
 1/5 anonim válasza:
94%
Logika alapján, a kisfiúk csöve vége máshol van.
2022. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, látni is lehet a pelusukon, amikor be vannak pisilve. Kisfiúknál elől van egy nagy dudor, kislányoknál a lábuk között meg a popsi felé.


A 90-es években amikor még drágább volt a szuperabszorbens anyag és nem a pelenka egészébe volt téve, akkor volt külön fiú- és lánypelenka is, az alapján, hogy melyik részbe tett a gyár több abszorbenst.

2022. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pont azt akartam írni, amit a kettes, hogy régen volt fiú- és lánypelenka külön. anyukám mindig kérdezi is, hogy olyat vettünk-e, és nem akarja elhinni, hogy még sose láttam olyat, hogy kifejezetten fiú- vagy lánypelenka :D
2022. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anatómiailag máshol van a fiúk és a lányok húgycsöve, ez annyira nem meglepő dolog.
2022. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
#2 Szerintem nagyon aranyos, amikor látszik a pelenkájukon, hogy belecsuriztak és dudorodik :D
2022. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!