Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkába piros véres pisi...

Pelenkába piros véres pisi vagy mi ez?

Figyelt kérdés
most vettem észre nem sok mennyisèg de van. 3 hós a lányom. mi lehet? + a kakija is zöld, híg és büdös
2013. aug. 20. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz minél előbb! 3honapos nagyon pici! Inkabb potyára mint valami vaha Legyen!
2013. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azonnal doki!!!
2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen pontosan? Piros vagy narancsos? Milyen pelust használsz? Nem kapott véletlenül germicidet?
2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
inkább halványabb rózsaszínes, nem is nagy mennyiség. germicidet nem kapott. attól nem lehet hogy kevesebbet eszik és 2 ciciből egyszerre? sajnos fogy a tejem :(
2013. aug. 20. 15:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Elvileg ezek nem okozzák. Lehet hogy a pelus nedvszívó anyagában volt valami ami elszíneződött. Nekünk volt ilyen többször is. Te nem ettél esetleg sok céklát, vagy mást ami megszínezheti a vizeletet, akár az is átjuthat a tejen keresztül. Folyadékot adsz a szopi mellé? Ha nem elég a tej, lehet hogy a kevesebb folyadék miatt besűrűsödik a vizelet, és erősebb a színe.
2013. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha kevés folyadékot fogyaszt a baba, a kiszáradás egyik tünete lehet, hogy enyhén narancsos-rózsaszínes elszíneződés látható a pelusban, a kicsapódó kristályoktól (oxalát?).
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kevesebb volt a tejem annyira szívta a cicit a lányom, hogy vért is szívott a tejjel. Ezt a kakijában is észrevettük. Ennek ellenére elvinném dokihoz, mert ki tudja mi baja a gyermekednek. Reméljük semmi! Ne érdekeljen, hogy ünnep van, addig menj, míg meg nem nyugszotok!
2013. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kapott valami gyógyszert? Van amelyik megszínezi a pisit, de ez a kaki dolog fertőzésre utal. Ivott elég folyadékot?
2013. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki mást a tejen kívül, nem sokat evett ebbe a 2 napba de ugy látom nem is éhes. Pelenkát se váltottunk. Sokat alszik, nem tudom mi lehet
2013. aug. 20. 18:38
 10/15 A kérdező kommentje:
Elég sok pisis pelusa van. Akkor lehet a kiszáradás jele?
2013. aug. 20. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!