Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pelus helyett szárnyas betét...

Pelus helyett szárnyas betét megoldható szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éves, lány.

Mindig csak az eleje csurog be tehát pelust nem tartok szükségesnek. Itthon tudunk bugyit cserélni, viszont ha elmegyünk valahova, akkorra gondoltam, hogy mi lenne, ha egy normál egészségügyi betétet betennék neki, pár csepp azzal gondolom nem probléma, viszont nem kell bugyit cserélni (pl. mosdóban mecerás is). Szerintetek megoldható, vagy hülyeség? Próbálta már valaki hasonló képpen?



2023. júl. 10. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hülyeség. Ugyanazt a biztonságérzetet adja a gyereknek, mintha pelust adnál rá. Így még több baleset lesz szerintem, mivel nem fog fel annyi vizeletet egy szárnyas betét, mint a pelus.
2023. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Van ún leszoktató bugyi, ami pont ezt a célt szolgálja. Hozzáteszem, az én gyerekem pelusnak érezte és telepisilte... De elvileg valakinél bejön.
2023. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Már nem azért,de ha állandóan becsurog az eleje, akkor a kislány meg nem szobatiszta. Vagy esetleg fel van fázva. Óvodába is intim betéttel fogod majd küldeni? Ne már!
2023. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Mindig bugyit kell cserélni, ha szükséges akkor napi 20x,de másképp nem fogja érezni azt, hogy kellemetlen a pisis alsó.. Ez a folyamat része.
2023. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Vegyél neki bugyi pelust
2023. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!