Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Facella szárnyas éjszakai...

Facella szárnyas éjszakai betét megfelelő a szülés utáni vérzés időszakára?

Figyelt kérdés

A tisztasági betét (Normál Confort) verzióját ismerem és szeretem is. Viszont már évek óta átváltottam szárnyas betétről tamponra. Így aztán szárnyas betétek terén már nem nagyon vagyok otthon. A minap az egyik drogériában ajánlottak még két fajtát. Ezt is említették, de hogy ez vastag, nem kényelmes. Bár a másik két ajánlat egyikére is kijelentették, hogy vastag, így inkább válasszam a harmadikat. Árban persze az (a harmadik) a legdrágább. Szóval nem tudom, hogy most csak az árak miatt akarnak e rábeszélni a harmadikra, vagy miért. Ezért kérnék véleményeket a facella szárnyas éjszakai betéthez, hogy mennyire jó, főleg szülés utáni vérzéshez.

Köszönöm: egy 36 hkm!

Egy ilyet találtam. Ami főleg azért hasznos, ugyanis amíg betétet használtam a szárny rész elég hamar levált és elmozdult, aztán... Szóval ilyen téren is érdekel, hogy a Facella ezen változata milyen?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


2012. dec. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég volt az Allways éjszakaija. DE nem mindenkinek elég, van akinek vastagabb kell, a Tenát szokták javasolni. Bár én is cseréltem 2 óránként a betétet (amúgy is utálom a betétet) A te általad írt fajtát nem ismerem.
2012. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első napokra ajánlom a tena ladyt, utána már ha nincs annyi vérzésed akkor lehet hogy elég lesz a facelle.

Bár nekem ezek a szárnyasok nem jönnek be, mert a szárnyuk nekem nem akar ragadni az istenért sem.

2012. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jó a Facelle, sem pedig tamponba. Nekem az always jött be, abból is a vastag éjszakai kivitel.
2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2. válaszoló, te mit használtál, tena lady-t? Az szárnyas? A nem szárnyastól tartok, hogy könnyen elmozdul majd. Mondjuk a szárnyak terén nekem is akadt ilyen gondom. Azért is próbáltam ki a tampont, ami nagyon bevált. De hát szülés után ugye...

2012. dec. 2. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első 2-3 napra kellett a Tena, utána éjszakai Alwayst használtam, de idegesített, hogy hozzámragad a műanyagborítása (amúgy Always normált használtam, akkor nem zavart), akkor váltottam a Facellere, először az éjszakaira, aztán a simára. Nekem bevált, bár ez amennyire emlékszem legalább a második hét lehetett, amikor már nem volt erősebb egy normál havinál. Szóval nekem kényelmesebb volt, mint a műanyagosok
2012. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szintén tenát használtam az első 2 napban.

nem, ez nem szárnyas betét, ez olyan pelenka szerűség, vizelettartásra van :D

így is 3-4 óránként tusolnom és persze betétet cserélnem kellett :)

mikor kijöttem a kórházból, elég volt a sima "szárnyasbetét"

2012. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Én már előre féltem a gyermekágyi időszaktól mert utálom a betétet.

Viszont a tena lady megköti a szagokat, és ez egy vastagabb betét ami nem rogy össze középen így tartja magát a bugyiban és a ragasztása is szuper.

Nekem közel 8 hétig volt vérzésem és végig tenat használtam mert azok a műanyag borításúak dörzsöltek.

Én bátran ajánlom a tenat annak aki utálja a betétet!

1-2 kétszer használtam facellét, éjszakai betétje nem volt rossz de nekem kevés, a tamponja egyszerűen pocsék minőség.

Tamponból is csak az ob és a naturella vált be nekem.

2012. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 3. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom inkább készülj Tena Lady-vel is. Nekem mindenki azt mondta elég lesz az Always éjszakai betét is. Hát nem így volt... szobatársamtól kellett kérnem egy Tena lady-t még a párom oda ért vele, mert nem lett volna elég.
2012. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 holysmoke ***** válasza:
tena betét és tena bugyi volt az első pár napban utána sima betétet használtam
2012. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!